هر روز!
هر روز!

گودی زیر چشم و درمان آن : گودی زیر چشم

گودی زیر چشم و درمان آن : گودی زیر چشم

گودی زیر چشم و درمان آن
: گودی زیر چشم و درمان آن
: گودی زیر چشم یکی از مشکلاتی است که این روزها بیشتر با آن مواجه هستیم. زیرا کار با چشم بیشتر شده است. در گذشته افراد از سایر قسمت های بدن برای کار کردن و امور روزانه استفاده می کردند. اما امروزه بیشتر کارها، با استفاده از رایانه انجام می شود. همین امر موجب شده تا عارضه گودی زیر چشم در افرادی که با رایانه سر و کار دارند، بیشتر دیده می شود.
به گزارش : گودی زیر چشم زیبایی صورت را از بین می برد و فرد را ضعیف و لاغر نشان می دهد. افرادی که پوست روشن تری دارند، اگر به گودی زیر چشم مبتلا شوند، این عارضه در آنها بیشتر نمود پیدا می کند. زیرا خون در زیر چشم آنها جمع می شود و نسبت به سایر قسمت های صورت که سفید است، مشخص تر می شود.
دلیل ایجاد گودی زیر چشم عوامل ژنتیکی  حساسیت فصلی نوع رژیم غذایی و یا حساست به برخی خوراکی ها نامتعادل بودن هورمون ها بالا بودن فشار خون بیماری هایی چون دیابت، تیروئید، اختلالات کلیوی و مشکلات قلبی و عروقی افزایش سن و کاهش چربی زیر چشم ناشی از آن خستگی و کم خوابی بیش از حد استفاده از عینک

برای برطرف کردن گودی زیر چشم عموما دو نوع درمان وجود دارد:
درمانهای خانگی گودی زیر چشم
برای درمان خانگی گودی زیر چشم می توان از روش های زیر استفاده کرد:

درمانهای پزشکی
برای درمان گودی زیر چشم می توان از روش های پزشکی نیز استفاده کرد. این روش برای همیشه به این مشکل پایان می دهد. اما زمانی استفاده می شود که گودی زیر چشم حاد باشد. از جمله روش های که در درمان پزشکی برای این عارضه استفاده می شود، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

معمولا خانم ها برای خلاص شدن از گودی زیر چشم راحت ترین روش را انتخاب می کنند و آن آرایش کردن است. استفاده از کرمهای آرایشی به خوبی گودی زیر چشم و کبودی ناشی از آن را می پوشاند. این روش بیشتر جنبه زیبایی دارد اما نمی تواند گودی زیر چشم را به طور کامل درمان کند.  اما در این میان می توان به چند محصول آرایشی که جنبه درمانی نیز دارند و به رفع گودی زیر چشم کمک می کند، اشاره کرد:

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید