هر روز!
هر روز!

تیزر دوم فصل هفت گیم اف ترونز : تیزر دوم

تیزر دوم فصل هفت گیم اف ترونز : تیزر دوم

تیزر دوم فصل هفت گیم اف ترونز
: تیزر دوم فصل هفت گیم اف ترونز
اگر مثل من از دوستداران مجموعه تلویزیونی گیم اف ترونز باشید بسیار مشتاق شروع فصل هفتم این سریال در ۲۵ تیر ماه امسال هستید. مخصوصاً اینکه امسال شروع فصل نوین سریال با تاخیر هم روبه رو شده است. مجموعه تلویزیونی گیم اف ترونز محصول شبکه (HBO) پربیننده ترین مجموعه تلویزیونی تاریخ است که میلیون ها تماشاگر از سراسر دنیا مشتاق دیدن سرنوشت نهایی دنیای جرج آر. آر. مارتین یعنی «ترانه یخ و آتش» هستند. این در حالی است که هنوز جلدهای بعدی این مجموعه توسط جرج آر. آر. مارتین به رشته تحریر درنیامده اند و کسی نمی تواند سرنوشت پایانی آن را پیش بینی کند.
به گزارش :  تاکنون شبکه (HBO) دو تیزر از فصل هفتم منتشر کرده که آخرین آنها هیجان را به اوج خود رسانده است. ابتدا شما را دعوت به دیدن تیزر دوم فصل هفتم گیم اف ترونز می کنم و در ادامه سعی می کنم سکانس های مهم این تریلر را مورد بررسی قرار بدهم.
تیزر دوم حاوی نکات پنهانی و زیادی است که باعث شده تا بحث های زیادی در جامعه طرفداران گیم اف ترونز شکل بگیرد. همین جا باید اشاره کنم که این تحلیل شامل یک سری اسپویلر است که شاید دوست نداشته باشید آنها را بخوانید!


تیزر با صحنه ای آغاز می شود که در آن سانسا در حال دور شدن از درخت نیایش (ویروود) در وینترفل است در همین حال صدای لرد پیتر بِیلیش (لیتلفینگر یعنی انگشت کوچک) را می شنویم که می گوید: «در شمال یا جنوب جنگ نکن هر جنگی را هر جا که شد انجام بده توسط ذهن خودت» 
نمی دانیم که او با چه کسی صحبت می کند. شاید با جان اسنو درون سردابه وینترفل صحبت می کند یا اینکه بعد از ترک کردن وینترفل توسط جان با سانسا صحبت می کند. به هر حال هر چه که هست می دانیم لرد بیلیش نیت خیری ندارد و همه به امید آخرین حضور لرد بیلیش در این فصل امیدوارند و به نظر می رسد که سانسا در حذف او نقش اساسی را بازی کند!در ادامه شاهد باز شدن دروازه بزرگ دیوار بزرگ هستیم و در طرف دیگر دروازه برَن استارک و میرا رید قرار دارند که به احتمال زیاد قصد ورود به قلعه سیاه را دارند. اما نحوه تدوین این صحنه که در آن در انتهای دروازه نیزه وجود دارد به ما می گوید که این دروازه قلعه سیاه نیست و دروازه برج شرقی در کنار دریا است، چرا که آن دروازه هیچ نیزه ای نداشت. به هر حال دیدن برَن استارک خیلی تماشایی خواهد بود.

در ادامه دوباره شاهد صحنه ای در شمال دیوار هستیم که جان اسنو را همراه با دوستانش نشان می دهد. احتمالاً این ماموریتی است که در آن جان اسنو قصد خواهد داشت یکی از وایت واکرها را اسیر کند تا به لردهای وستروس ثابت کند که خطر وایک واکرها کاملاً جدی است.


در ادامه شاهد صحنه ای از پایتختِ هفت اقلیم هستیم که مردم در حال تشویق مردی هستند که توسط نگهبانان شهر اسکورت می شود. به نظر می رسد این ارون گریجوی است که به پایتخت رسیده تا با سرسی لنیستر ملاقات و در مورد شرایط شراکت شان مذاکره کند. از آنجا که هر دوی آنها شخصیت های روانی دارند دیدن رابطه آنها بسیار جالب خواهد بود.صحبت از سرسی شد که شما او را در صحنه بعد در حالی که در اتاقی تاریک قرار دارد مشاهده می کنید. ارون گریجوی به پایتخت همراه با یک زندانی می رسد که اینها هدیه ارون به سرسی خواهند بود. چرا که ارون به کشتی های دنریس تارگرین حمله خواهد کرد و یارا گریجوی را به اسارت خواهد گرفت و زمانی که سرسی و گرگور کلگین به او دسترسی دارا باشند سرنوشت خوبی در انتظارش نخواهد بود.


در ادامه دنریس را در اتاق جنگ قلعه دراگون استون مشاهده می کنیم که انگشتانش را روی نقشه چوبی وستروس می کشد که به احتمال زیاد در حال فکر کردن برای فتح وستروس است.


این صحنه به سرعت برش می خورد و شاهد تصویری از ساحل دراگون استون هستیم که در آن تیون گریجوی به نظر می رسد از حمله ای که توسط عمویش به او شده جان سالم به در برده است. او خواهرش را از دست داده و امیدوار است با کمک دنریس بتواند او را نجات بدهد.

بالاخره آریا استارک را می بینیم که روی یک اسب به جایی می رسد (احتمالاً وینرفل). دیدن او در کنار خانواده اش خیلی دیدنی خواهد بود.


در صحنه بعد جیمی لنیستر را در حال قدم زدن در قلعه ای می بینیم. اگر به دقت به این صحنه نگاه کنید جسدی را می بینید که روی زمین افتاده است. به احتمال زیاد اینجا های گاردن (خاندان تایرل) خواهد بود که جیمی آنجا را فتح کرده و با مرگ لیدی اولنا تایرل به پایان رسیده است.


دوباره لرد بیلیش موذی را می بینیم که در وینترفل قرار دارد و احتمالاً در حال جاسوسی از جان اسنو است که در حال ادای احترام به خانواده اش در سردابه وینترفل است. چرا که در تریلر قبلی صحنه ای از درگیری جان و بیلیش را دیدیم که احتمالاً لرد بیلیش چیزی گفته که جان از کوره در رفته است.


در صحنه بعد دنریس را می بینیم که در حال راه رفتن در ساحل دراگون استون است و در همین حال در حال شنیدن صدای جان اسنو هستیم که می گوید: «برای قرن ها خاندان های ما با وجود اختلاف هایی که داشته اند علیه دشمن مشترک با یکدیگر جنگیده اند. اگر قصد داریم نجات پیدا کنیم باید دوباره همان کار را انجام بدهیم چرا که دشمن واقعی است.» این موضوع از آن جهت جالب توجه است که خاندان استارک و تارگرین به خاطر لیانا استارک با هم درگیری داشته اند و حالا که ما می دانیم جان اسنو در واقع فرزند لیانا استارک و ریگار تارگرین است همه چیز جالب تر نیز خواهد شد. بالاخره دنریس عمه جان اسنو است!

در صحنه ای دیگر شاهد حضور گری ورم هستیم که با کلاه خودش شبیه شخصیت شردر در کارتون لاک پشت های نینجای نوجوان شده است. به نظر می رسد این کسترلی راک است که او قصد دارد یک راه مخفی برای ورو

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید