هر روز!
هر روز!

ریمل زدن بر حسب مدل های مختلف چشم ! ریمل

ریمل زدن بر حسب مدل های مختلف چشم ! ریمل

ریمل زدن بر حسب مدل های مختلف چشم !
ریمل زدن بر حسب مدل های مختلف چشم !
ریمل زدن بر حسب مدل های مختلف چشم ! : ریمل زدن بر حسب مدل های مختلف چشم !
: ریمل زدن بر حسب مدل های مختلف چشم !
به گزارش : چگونه چشمان مان بادامی به نظر برسد ؟
اختصاصی:  
مد روز |آرایش |سرگرمی |اخبازچشم تاثیر فوق العاده ای در زیبایی صورت دارد. اگر می خواهید مد روز |آرایش |سرگرمی |اخبازحرفه ای داشته باشید باید مطابق با فرم چشم هایتان ریمل بزنید. ریمل جزء اصلی هر آرایشی است و باعث می شود چشم ها باز شود و بیداتر و زیباتر به نظر برسید. اما برای زیبایی بیشتر باید برحسب فرم چشم هایتان ریمل بزنید تا مد روز |آرایش |سرگرمی |اخبازتان زیباتر و حرفه ای تر شود . برای ریمل زدن باید دو قدم ساده را شروع کنید.
ابتدا مژه هایتان را فر بزنید
ریمل زدن را باید با فرمژه شروع کنید و از این بین فرمژه هایی با نوار سیلیکونی بهتر است . نوار فرمژه را به آرامی روی ریشه مژه هایتان فشار دهید تا جایی که انحنا با چین خوردگی چشم تان موازی شود و بعد از آن فرمژه را برگردانید . فرمژه را خیلی آرام فشار داده و رها کنید . با این کار سخت ترین مژه ها را هم خیلی زیبا فر می زنید .
اصول پایه ای ریمل زدن
بعد از فرمژه زدن باید به پایه ی مژه ها ریمل بزنید . توصیه می کنیم کمی چوب ریمل را خم کنید تا به پایه ی مژه ها برسد . بعد از آن با یک حرکت آرام چوب ریمل ، مژه های بالا را ریمل بزنید . به این صورت یک بار از روی مژه از ریشه تا نوک ریمل بزنید و بار دیگر از زیر مژه از ریشه تا نوک این کار را تکرار کنید و بعد از آن چوب ریمل را در مژه ها جلو و عقب ببرید تا مژه هایتان به خوبی با ریمل پوشیده شود .
توصیه می شود از ریمل بلند کننده در کنار ریمل حجم دهنده استفاده کنید . البته بهتر است از یک ریمل با برس کوچکتر و یک ریمل با موهای بلندتر استفاده کنید تا مژه هایی پر و بلند داشته باشید .

ترفند ریمل زدن برای چشم های ریز
خانم هایی که چشم هایی کوچک دارند ، باید طوری ریمل بزنند که چشم هایشان درشت تر و گردتر به نظر برسد . توصیه می شود روی مژه هایتان یک لایه ی ریمل حجم دهنده بزنید . سپس با یک ریمل بلند کننده وسط مژه هایتان را فر بزنید . با این کار توجه را به وسط چشم هایتان معطوف می کنید و چشم هایی درشت تر ، پهن تر و بزرگ تر خواهید داشت .
ترفند ریمل زدن برای چشم های دور از هم
ابتدا با فرمژه و ریمل تمام مژه هایتان را بپوشانید . اگر چشم هایتان از هم فاصله دارد ، از گوشه ی داخلی چشم به سمت وسط پلک ریمل بزنید . با این کار چشم هایتان نزدیک تر به هم دیده می شود ، البته باید گوشه داخلی چشم تان را خیلی تیره کنید .
ترفند ریمل زدن برای چشم های گرد
برای چشم های گرد باید روی خط مژه ی بالا و گوشه بیرونی چشم شان بیشترین ریمل را بزنند . به مژه ی پایین باید ریمل زده نشود یا حداقل مقدار ممکن باشد . در امتداد خط مژه یک ریمل حجم دهنده بزنید و اگر می خواهید گردی چشم هایتان بیشتر نمایان شود ، ریمل بیشتری در وسط چشمان تان بزنید . اگر می خواهید چشم های گردتان مانند چشم گربه شود ، در گوشه بیرونی چشم ریمل زیادتری بزنید .
ترفند ریمل زدن برای چشم های نامتقارن
برای چشم های نامتقارن هدف مان این است که توجه را از پلک و شکل نامتعادل چشم دور کنیم . در امتداد خط مژه مقدار زیادی ریمل حجم دهنده و سایه را به شکل گربه ای بزنید تا چشم تان ظاهر زیباتری پیدا کند . بهتر است برای داشتن چشم های نامتقارن از ریمل های رنگی و رنگ های روشن دوری کنید .
ترفند ریمل زدن برای چشم های رو به پایین
برای نشان دادن چشم های رو به پایین باید از دو رنگ ریمل استفاده کنید . بهتر است از ریمل قهوه ای استفاده کنید ، این ریمل علاوه بر این که زیبایی ریمل مشکی را دارد ، توجه طرف مقابل را به سمت چشمان تان جلب نمی کند و به این صورت رژلب و رژگونه تان خودنمایی بیشتری خواهد داشت . توصیه می کنیم به مژه های پایین ریمل قهوه ای و به مژه های بالا ریمل مشکی بزنید و بیشتر روی وسط مژه ها ریمل بزنید و کمتر به گوشه های بیرونی چشم توجه کنید تا چشم تان بهتر دیده شود و به بالا کشیده شود .

ترفند ریمل زدن برای چشم های بادامی
برای این که چشمان تان بادامی دیده شود ، گوشه های بیرونی مژه های بالا و پایین را ریمل بزنید . بهتر است روی مژه های بالا ریمل حجم دهنده بزنید و لایه دوم ریمل را از وسط پلک به سمت گوشه بیرونی بزنید . بعد از آن با استفاده از یک برس کوچکتر گوشه بیرونی مژه های پایینی را هم ریمل بزنید . این روش ریمل زدن باعث می شود چشمان تان به شکل بادامی دیده شود .
ترفند ریمل زدن برای چشم های نزدیک به هم
هدف از مد روز |آرایش |سرگرمی |اخبازچشم های نزدیک به هم این است که چشم ها را دور کنید. گوشه بیرونی چشم را بیشتر از هر جایی تیره کنید. مژه هایتان را فر بزنید و اولین لایه ی ریمل را روی گوشه خارجی چشم بزنید. برای لایه دوم از وسط مژه شروع کرده و به سمت بیرون بروید. برای زیبایی و تاثیر گذاری بیشتر در امتداد خط مژه هایتان خط چشم مایع بکشید یا ریمل زیادی به ریشه ی مژه بزنید تا خیال تان راحت شود که تیره ترین قسمتی که ریمل زده اید، گوشه ی بیرونی چشم تان است. این کار باعث می شود چشم ها بالا بیاد و به نظر برسد فاصله ی دوری از هم دارند.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید