بررسی خودرو
بررسی خودرو

پکیج MM برای ب‌ام‌و Z4 زمانیکه ب‌ام‌و پکیج M

پکیج MM برای ب‌ام‌و Z4 
 زمانیکه ب‌ام‌و پکیج M

پکیج MM برای ب‌ام‌و Z4
زمانیکه ب‌ام‌و پکیج M را برای نسل دوم از Z4 معرفی کرد بسیاری آن را کاملا اسپرت می‌دانستند و کمتر کسی به فکر تیونینگ مجدد آن بود. اما گویا تیونر MM-Performance.pl هنوز راضی نشده و یک پکیج خاص به نام Mineral White را برای این خودرو در نظر گرفته است.
برای یادآوری باید بگوییم که Z4 با پکیج M به صورت استاندارد به یک پیشرانه ۶ سیلندر ۳ لیتری مجهز شده می‌تواند حداکثر ۳۳۵ اسب‌بخار را تولید کند. البته در حقیقت این تیونر کاری به پیشرانه نداشته و آن را دست نخورده باقی گذاشته و به سراغ بدنه رفته است.
از تغییراتی که روی این خودرو انجام شده می‌توان به اسپویلر و سپر جلو و دیفیوزر در عقب اشاره کرد که به همراه بالی که روی صندوق عقب نصب شده همگی کار شرکت معروف 3DDesign هستند.
البته کار به اینجا ختم نمی‌شود و سیستم اگزوز این خودرو تعویض و شرکت Eisenmann سیستم اگزوز کاملا جدیدی را روی این خودرو نصب کرده است.
همچنین شرکت H&R وظیفه تغییراتی برای کم کردن ارتفاع سیستم تعلیق و تعویض چرخ‌ها را بر عهده داشته که همگی این تغییرات در کنار پکیج فیبر کربن MMP توانسته چهره این آلمانی اسپرت را بسیار خشن‌تر از گذشته کند.
در زیر می‌توانید عکس‌هایی از این خودرو را مشاهده کنید. نظر شما در مورد آن چیست؟ مدل استاندارد با پکیج M را بیشتر می‌پسندید و یا پکیج MM-Performance.pl‌؟

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید