بررسی خودرو
بررسی خودرو

نوبت RAV4 هم رسید اگر نوبتی هم بود، دیگر

نوبت RAV4 هم رسید 
 اگر نوبتی هم بود، دیگر

نوبت RAV4 هم رسید
اگر نوبتی هم بود، دیگر نوبت RAV4 شده بود که دستی به سر و رویش کشیده شود. تویوتا بالاخره به این شاسی بلند کوچک خود دستی کشیده و خودرویی کاملا جدید را معرفی کرده است. می توان گفت RAV4 جدید در نگاه اول اصلا شباهتی به مدل کنونی ندارد و آن را باید نسلی کاملا جدید از RAV4 دانست.
با وجود آنکه کمی روح تویوتا کمری را می توان در طرح چراغ های جلو و جلو پنجره دید ولی آن هم به نسبت خود تغییراتی کرده است. در نمای عقب نیز این بار مانند میتسوبیشی ASX، از چراغ های کشیده افقی استفاده شده که نمایی کاملا متفاوت را برای آن درست کرده است.
تویوتا RAV4 در مدل 2013 را می توان به صورت دیفرانسیل جلو یا AWD سفارش داد. همچنین پیشرانه های مختلفی روی آن نصب خواهند شد که می توان به پیشرانه 2 لیتری بنزینی با توان تولید 149 اسب بخار، پیشرانه 2 لیتری دیزلی با توان تولید 122 اسب بخار و پیشرانه 2.2 لیتری دیزلی با توان تولید 148 اسب بخار اشاره کرد.
با وجود اینکه این روزها ثبت سفارش و واردات خودرو داستان خودش را دارد اما به نظر می رسد در صورت عزم ایرتویا و واردات این شاسی بلند ژاپنی، رقابت بین آن و رقیبانش مانند نیسان قشقایی، میتسوبیشی ASX، هیوندای ix35 و کیا اسپورتج داغ تر خواهد شد.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید