هر روز!
هر روز!

مدل بدلیجات دخترانه فانتزی : مدل بدلیجات دخترانه فانتزی

مدل بدلیجات دخترانه فانتزی : مدل بدلیجات دخترانه فانتزی

مدل بدلیجات دخترانه فانتزی
: مدل بدلیجات دخترانه فانتزی
 
بدلیجات,بدلیجات زیبا و ارزان,بدلیجات دخترانه فانتزی,عکس بدلیجات مارک دار,عکس بدلیجات دست ساز,عکس بدلیجات اسپرت,انواع بدلیجات دست ساز,خرید اینترنتی سرویس بدلیجات عروس,مدل سرویس بدلیجات
 
به گزارش :
همین طور شلوار جین و یک تاپ ساده سفید به همراه یک گردنبند رنگی براق و بزرگ زیباست. وقتی می خواهید از زیورآلات براق یا طلایی استفاده کنید، رنگ های خنثی را انتخاب کنید زیورآلات ساده با لباس های طرح دار مناسب تر است.  با یک لباس نامناسب ممکن است توجه را از یک تکه طلا یا جواهر زیبا منحرف کنید.

 
در پوشیدن گردنبند باید به اندازه و مدل یقه لباس توجه کنید. یقه های باز، دکلته و هفت برای پوشیدن گردنبند مناسبتر هستند. اگر پیراهنتان یقه ای دارد که پشت گردن حلقه شده است و درست شبیه یک گردنبند است، پوشیدن یک گردنبند اضافه کار چندان جالبی نیست.
 

 
گوشواره های براق و برجسته زیبا هستند و احتمالاً نخستین چیزهایی هستند که مورد توجه دیگران قرار می گیرند. گوشواره ها باید با شکل صورت شما هماهنگ باشند.  گوشواره ای انتخاب کنید که با شکل صورت و ویژگی های چهره شما متناسب باشد. به طول، رنگ و فرم گوشواره توجه کنید.

 
زمانی از گوشواره های سنگدار استفاده کنید که موهایتان رنگ براق دارد و خیلی بلند نیست. ما در اینجا درباره ایجاد تعادل و توازن حرف می زنیم، بنابراین اگر موهایتان فر یا مجعد است می توانید از گوشواره های بزرگ استفاده کنید. بهترین راه برای دیده شدن گوشواره این است که موهایتان را پشت گوش قرار دهید و همچنین به مد روز |آرایش |سرگرمی |اخبازصورت توجه کنید تا با رنگ گوشواره هماهنگ باشد.
 


 
زندگی رنگی با پورتال رنگی
 

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید