نقد و بررسی کالا
نقد و بررسی کالا

ادو پرفيوم زنانه جورجيو ولنتي مدل Rose Noire Absolue حجم 100

ادو پرفيوم زنانه جورجيو ولنتي مدل Rose Noire Absolue حجم 100

ادو پرفيوم زنانه جورجيو ولنتي مدل Rose Noire Absolue حجم 100 ميلي‌ ليتر Giorgio Valenti Rose Noire Absolue Eau de Parfum For Women 100ml
بوي هر چيزي، مي‌تواند يکي از مهمترين بخش‌هاي نمود آن باشد. شايد بتوان يک منظره‌ي زشت، يک ماشين بد صدا يا غذايي بدمزه را تحمل کرد، ولي محال است بتوانيم بوي نامطبوعي را بيش از چند دقيقه تحمل کنيم. حجم عظيمي از دانسته‌هاي ما از طريق قوه‌ي بينايي به مغزمان وارد مي‌شود؛ اما در مقابل بخش عمده‌اي از احساسات ما توسط حس بويايي تحت تاثير قرار مي‌گيرد. به همين خاطر هم يکي از روش‌هايي که مي‌توانيد حس خوبي به اطرافيان‌تان منتقل کنيد، بوي خوش دادن است؛ طبيعتا هم براي داشتن بويي خوش، مي‌توان از عطر‌ها استفاده کرد. ادو پرفيوم «رز نوير ابسلوت» يکي از عطرهاي Giorgio Valenti است که در زمره‌ي عطرهاي شيرين قرار مي‌گيرد. در ابتداي استفاده اولين رايحه‌اي که حس مي‌کنيد ترکيبي از سيب و نارنگي است که پس از مدتي جاي خود را به هلو، گل رز و گل ياسمين مي‌دهد. در انتها رايحه‌ي اي که براي شما تثبيت مي‌شود ترکيبي از چوب صندل، مشک و گل‌سنگ خواهد بود.
ادو پرفیوم «رز نویر ابسلوت» یکی از عطرهای Giorgio Valenti است که در زمره‌ی عطرهای شیرین قرار می‌گیرد. در ابتدای استفاده اولین رایحه‌ای که حس می‌کنید ترکیبی از سیب و نارنگی است که پس از مدتی جای خود را به هلو، گل رز و گل یاسمین می‌دهد. در انتها رایحه‌ی ای که برای شما تثبیت می‌شود ترکیبی از چوب صندل، مشک و گل‌سنگ خواهد بود.
 
 
اسانس سیب سبز بوی میوه‌ای و شیرینی را ایجاد می‌کند. استشمام بوی سیب سبز باعث شادابی، طراوت، افزایش تمرکز و آرامش می‌شود.
 
 
نارنگی یکی از مرکباتی است که در ساخت عطرها استفاده‌ی زیادی دارد. رایحه‌ی این میوه از پرتقال شیرین‌تر است. این نت مرکباتی شادی و انرژی را به رایحه‌ی عطرها اضافه می‌کند.
 
 
بوی گل رز باعث ایجاد انرژی مثبت، رفع پرخاشگری و ایجاد حس هماهنگی و امنیت درونی می‌شود.
 
 
هلو، این میوه‌ی محبوب و شیرین، با پوست خوشبویش طراوت، نشاط و شادابی را به ارمغان می‌آورد.
 
 
گل یاسمین عطر و بوی شیرین گیاهی و درعین‌حال حیوانی دارد. تقویت حافظه، کنترل احساسات، آرامش و ایجاد انرژی مثبت از نتایج استشمام بوی گل یاسمین هستند.
 
 
چوب صندل بوی شیرینی داشته و استشمام آن باعث تعادل میان جسم و روح، رفع استرس و افسردگی و همچنین کنترل هیجان‌های درونی می‌شود.
 
 
مشک با بوی تند و گرمش، باعث ایجاد آرامش، اعتماد به نفس و جلب توجه اطرافیان می‌شود.

مشخصات
نوع: ادو پرفيوم
حجم: 100 ميلي‌ليتر
مناسب براي: بانوان
نوع رايحه: شيرين، خوراکي، طبيعت، گل
ساختار رايحه: ميوه، چوب، مرکبات، صمغ، خاک و زمين، گياهان معطر، گل
نت آغازي: سیب و نارنگی
نت مياني: هلو، گل رز و گل یاسمین
نت پاياني: چوب صندل، مشک و گل‌سنگ

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید