هر روز!
هر روز!

نقش طراحی صنعتی در طراحی داخلی : طراحی صنعتی یکی

نقش طراحی صنعتی در طراحی داخلی 
 : طراحی صنعتی یکی

نقش طراحی صنعتی در طراحی داخلی
: طراحی صنعتی یکی از رشته های مهم در زندگی امروزی انسان هاست و تقریبا در همه وسایلی که ما استفاده میکنیم نقش مهمی را ایفا میکند.یکی از نقش های طراحی صنعتی در قسمت های مختلف طراحی داخلی است و آشپزخانه | دکوراسیونو وسایل های مورد استفاده در داخل آن همگی با کمک طراحی صنعتی طراحی و تولید میشوند.
: نقش طراحی صنعتی در طراحی داخلی
 
به گزارش : طراحی صنعتی یکی از رشته های مهم در زندگی امروزی انسان هاست و تقریبا در همه وسایلی که ما استفاده میکنیم نقش مهمی را ایفا میکند.یکی از نقش های طراحی صنعتی در قسمت های مختلف طراحی داخلی است و آشپزخانه | دکوراسیونو وسایل های مورد استفاده در داخل آن همگی با کمک طراحی صنعتی طراحی و تولید میشوند که همگی آنها برای آسایش و راحتی ما وشما و زیبایی محل زندگی است. در این مقاله تعدادی از این وسایل ها به شما نشان میدهیم وسایلی که توسط طراحان خلاق طراحی و در اختیار مصرف کنندگان قرار داده اند.

وسیله شماره یک:
پک کامل و زیبایی از ابزار ها با طرح ها و کاربرد های مختلف برای استفاده از تخم مرغ در آشپزخانه. بوسیله این ابزار در طبخ نیمرو شما یک آشپز خلاق خواهید شد.وسیله برای جداکردن زرده از سفیده و یا شابلون هایی برای طبخ نیمرو با شکل های مختلف.

وسیله شماره 2:
ملاقه هایی با طرح حیوانات و هیولا های جالب که با قرار گرفتن در داخل ظرف سوپ یا آش بسیار جالب خواهد بود. به عنوان یک مجسمه در آشپزخانه | دکوراسیوننیز قابل استفاده است.

وسیله شماره 3:
درپوش بخار برای روی قابلمه که با طرحی خلاق شما یک کشتی در حال حرکت رو میبینید که بخار از دودکش هایش خارج میشود.

وسیله شماره 4:
همیشه قرار دادن چاقوها در کنار هم و در جای مناسب در آشپزخانه | دکوراسیونبسیار مهم است یک طراح خلاق با ابتکاری چاقوها را به شکلی طراحی کرده است که درون یکدیگر قرارگرفته بطوریکه تیغه های هیچ خطری را برای افراد ندارند و تمام این چاقو ها در کنار هم فقط فضای یک چاقو را در آشپزخانه | دکوراسیوناشغال میکند.

وسیه شماره 5 :
طراحی قالب های یخ به شکل کریستال و الماس های برش خورده در ظرف و لیوان های نوشیدنی جذابیت خاصی را ایجاد میکند.

وسیله شماره 6:
کار به روی تخته خرد کنی و ریختن مواد پس از خرد شدن به داخل یک ظرف دیگر کار بسیار سختی بوده اما با طراحی یک تخته انعطاف پذیر این کار بسیار آسان شده است.

وسیله شماره 7 :
طراحی ترازویی دیجیتالی که وزن کشیده شده را توسط یک اپلیکیشن بروی موبایل یا تبلت شما نشان میدهد و یا دستگاه چای ساز هوشمند.
شاید برای شما این سوال باشد که اصلا این ابزار ها چه تاثیری در طراحی داخلی دارد ولی باید بدانید طراحی و خلاقیت در همین ابزارهای کوچک باعث میشود شما فضای خانه خود را دلپذیر تر کنید فرض کنید اتاق غذا خوری شیک با میز و صندلی های بی نظیر دارید ولی وقتی مهمان دارید وسایل شما در آشپزخانه | دکوراسیونبه شکلی باشد که نتوانید غذاهای خوبی را درست کنید زیبایی سفره غذای شما هم جزیی از طراحی داخلی شما محسوب می شود.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید