هر روز!
هر روز!

این شکلات های خوشمزه نیاز به پخت ندارن! +عکس - آموزش

این شکلات های خوشمزه نیاز به پخت ندارن! +عکس - آموزش آشپزی
: چهارگوش های شکلاتی چهارگوش شکلاتی بدون پخت را می توان در یخچال نگهداری نمود و در زمان رسیدن مهمان ناخوانده از آن برای پذیرایی استفاده نمود. در ضمن بچه ها هم درست نمودن آن را خیلی دوست دارند. مواد لازم:       شکلات خالص : 275 گرم     کره : 175 گرم    شربت قوام آمده : 4 […]
این شکلات های خوشمزه نیاز به پخت ندارن! +عکس : این شکلات های خوشمزه نیاز به پخت ندارن! +عکس
: این شکلات های خوشمزه نیاز به پخت ندارن! +عکس
به گزارش : چهارگوش های شکلاتی
چهارگوش شکلاتی بدون پخت را می توان در یخچال نگهداری نمود و در زمان رسیدن مهمان ناخوانده از آن برای پذیرایی استفاده نمود. در ضمن بچه ها هم درست نمودن آن را خیلی دوست دارند.
مواد لازم:  
     شکلات خالص : 275 گرم      کره : 175 گرم     شربت قوام آمده : 4 قاشق غذاخوری     بیسکویت : 175 گرم      برنجین تفت داده شده : 25 گرم      گردو خرد شده : 50 گرم      گیلاس درشت خرد شده : 100 گرم      شکلات سفید جهت تزیین : 25 گرم


طرز تهیه :
1. شکلات خالص را با کره و شربت در کاسه بزرگی ریخته و روی قابلمه ای پر از آب جوش بگذارید تا ذوب شود . مواد را خوب هم بزنید تا به خوبی با هم ترکیب شوند .
2. بیسکویت ها را به اندازه کوچک خرد نمایید و همراه برنجین , گیلاس و گردو و به مخلوط شکلات را اضافه نمایید .
3. داخل یک قالب کیک مربع شکل به اندازه 18 سانتیمتر را کاغذ روغنی بگذارید و مایه آماده شده کیک را در آن بریزید و با استفاده از قاشق سطح آن را صاف و یکنواخت نمایید . مواد را به مدت 2 ساعت خنک نمایید .
4. جهت تزیین روی آن , شکلات سفید را آب نمایید و آن را روی کیک به هر شکلی که دوست دارید بریزید و بگذارید خودش را بگیرد . هنگام سرو کیک را با دقت از داخل قالب درآورید و کاغذ روغنی را از آن جدا نمایید و کیک را به 16 قسمت چهارگوش برش دهید .
توصیه سرآشپز:
می توان به جای برنجین از پودر نارگیل
 آوای سلامتی
مطالب مرتبط :
طرز تهیه یک دسر شکلاتی عاشقانه!+عکس
طرزتهیه یک دسر راحت و فوری با طعمی به یاد ماندنی! +عکس
طرزتهیه دسر های میوه ای شکلاتی, بسیار لذیذ و مجلسی! +عکس
شکلات مغز دارِ خانگی ، دسر لذیذ و بسیار آسان!+عکس
عصرهای تابستان با این دسر شکلاتی، شیرین و دلپذیر میشه +عکس

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید