هر روز!
هر روز!

عدم حضور مارک والبرگ در ترانسفورمرز شش : عدم حضور

عدم حضور مارک والبرگ در ترانسفورمرز شش : عدم حضور

عدم حضور مارک والبرگ در ترانسفورمرز شش
: عدم حضور مارک والبرگ در ترانسفورمرز شش
همین چند سال پیش بود که مارک والبرگ حضور خودش را در سری نوین فیلم های ترانسفورمرز «عصر انقراض» در نقش (Cade Yeager) یک مخترع جاه طلب، مبارزی نترس و پدری فدر اعلام کرد. او آمده بود تا جای قهرمان جوان قبلی این مجموعه شیا لبوف را بگیرد. با توجه به موقعیت والبرگ و پول خوبی که این مجموعه در گیشه درآورده بود پیش بینی ها  این بود که والبرگ برای ترانسفورمرز ۶ هم حضور خواهد داشت.

به گزارش : ترانسفورمرز (آخرین شوالیه) همچنان در سینماها در حال پخش است و شرکت پارامونت اعلام کرده که قصد دارد ششمین سری این مجموعه و همچنین اسپین آف (Bumblebee) همان ربات زرد رنگ دوست داشتنی را هم بسازد. گویا این پروژه ها فاقد کارگردانی مایکل بی صورت خواهند گرفت و حالا مشخص شده که مارک والبرگ هم قصد ادامه حضور در این مجموعه را ندارد.

مایکل بی قبلاً به ترک این مجموعه این طور پاسخ داده بود: این سری فیلم ها بسیار بزرگ بودند و کلی زمان و انرژی از شما می گیرند. من به اندازه کافی این کار (کارگردانی) را کرده ام و اوقات خیلی خوبی را در این کار سپری کرده ام. به نظرم وقتی در اوج هستی باید صحنه را ترک کنی. من موفقیت های زیادی با این مجموعه به دست آورده ام و کلی فیلم دیگر وجود دارد که دلم می خواهد آنها را بسازم.

والبرگ در حال حاضر مشغول حضور در برنامه های تلویزیونی مختلف برای تبلیغ ترانسفورمرز (آخرین شوالیه) است. البته در شوی تلویزیونی گراهام نورتون به صورت تلویحی به عدم حضورش در قسمت بعدی اشاره کرده است. او به گراهام می گوید: این آخرین حضور من خواهد بود و حالا می توانم زندگی خود را پس بگیرم! او اشاره کرده برای اینکه شرایط لازم برای حضور در این مجموعه را از لحاظ فیزیکی پیدا کند مجبور شده پنج ماه تمام  به آماده سازی خود بپردازد.
خوشحالی او در بیان این جملات گویای این موضوع است که از ترک مجموعه ناراحت نیست. بعضی شایعات اشاره می کنند که او از مدل مویی که برای این مجموعه داشت چندان رضایت نداشته است. او می گوید: داشتن موی بلند بدترین چیز بود. من شبیه مادرم در دهه ۷۰ میلادی شده بودم! البته شاید او از پذیرش خودش به عنوان قهرمان این مجموعه از طرف تماشاگران چندان مطمئن نبوده است. رفتن مایکل بی هم به نظر یکی دیگر از دلایلی است که والبرگ تصمیم قطعی خود را گرفته است. به هر حال کار کردن در کنار مایکل بی خودش یک امتیاز محسوب می شود. 

پارامونت حالا باید علاوه بر کارگردان به دنبال یک بازیگر نوین برای ترانسفورمرز ۶ بگردد. شاید هم پارامونت مجبور شود روی ستاره زن این فیلم ایزابلا مونر بیشتر از اینها سرمایه گذاری کند و حال و هوای فیلم را بیشتر زنانه کند، چرا که نه؟! به هر حال واندرومن الان در گیشه حال روز خیلی خوبی دارد. ترانسفورمرز ۶ در ژوئن سال ۲۰۱۹ به روی پرده های سینما خواهد رفت.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید