بررسی خودرو
بررسی خودرو

فیس‌لیفت سانگ‌یانگ رکستون سانگ‌یانگ به تازگی فیس‌لیفت جدیدی از

فیس‌لیفت سانگ‌یانگ رکستون 
 سانگ‌یانگ به تازگی فیس‌لیفت جدیدی از

فیس‌لیفت سانگ‌یانگ رکستون
سانگ‌یانگ به تازگی فیس‌لیفت جدیدی از مدل رکستون را در کره جنوبی نمایش داده است. البته این فیس‌لیفت تنها رکستون را کمی از نظر ظاهری تغییر داده و این کره‌ای از فنی مشابه مدل‌های گذشته است.
همانطورکه احتمالاً می‌دانید سانگ‌یانگ رکستون بر روی پایه مرسدس‌بنز کلاس M ساخته شده و حال فیس‌لیفت آن رکستون را کمی به روزتر از گذشته کرده است. در طراحی جدید رکستون از طرح جدیدی برای ورودی هوای رادیاتور استفاده شده و در چراغ‌ها از تکنولوژی HID به همراه چراغ‌های LED مخصوص روز بهره گرفته شده است.
در داخل کابین رکستون از کنسول میانی کاملاً جدیدی استفاده شده و در آن امکانات جدیدی مثل گرمکن و سردکن صندلی‌ها و تزئین آن به کمک چراغ‌های LED به چشم می‌خورد.
همانطورکه گفتیم از نظر فنی این کره‌ای تغییری نکرده و همان پیشرانه‌های 2 و 2.7 لیتری دیزلی و 3.2 لیتری بنزینی روی آن نصب می‌شود و می‌توان گیربکس 5 سرعته خودکار و یا 6 سرعته دستی را برای رکستون سفارش داد.
به بازار داخل نیز سری می‌زنیم و رامک‌خودرو، نماینده رسمی سانگ‌یانگ در ایران، فعلاً دو مدل نیواکتیون و نیوکوراندو را عرضه می‌کند که احتمالاً مدل نیوکوراندو به کمک چهره خوب و امکانات مناسبش می‌تواند به خوبی عرض اندام کند اما با توجه به محدودیت واردات فعلاً خبری از رکستون نیست و در بازار آزاد نمونه‌های دست دوم کم‌کارکرد آن قیمتی در حدود 170 میلیون تومان دارند.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید