مسیر سبز
مسیر سبز

عکس: مرگ 3 کارگر در روز کارگر خبرگزاری ایسنا:

عکس: مرگ 3 کارگر در روز کارگر 
 خبرگزاری ایسنا:

عکس: مرگ 3 کارگر در روز کارگر
خبرگزاری ایسنا: ابوالفضل تیموری درباره این حادثه گفت: وقوع یک مورد حادثه ریزش آوار در ساعت 11:18 روز پنجشنبه به سامانه 125 آتش نشانی مشهد اطلاع داده شد و در پی آن تیم امداد و نجات ایستگاه‌های 39، 2 و 9 از سوی ستاد فرماندهی به محل حادثه واقع در در شهرک صنعتی طرق، اعزام شدند.
 
مدیر حوزه سه سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد با اشاره به حضور آتش‌نشانان در محل حادثه گفت: پس از حضور آتش‌نشانان در محل مشاهده شد که سه کارگر جوان حین کار در یک گودبرداری شده ناهگان دچار حادثه شده و بخش‌هایی از دیواره محل گودبرداری شده بر سر آنان ریخته و در زیر خروارها خاک مدفون شده‌اند.
 
تیموری با بیان اینکه آتش‌نشانان با استفاده از تجهیزات مخصوص اقدام به آوار برداری و خارج کردن جسد سه کارگر از زیر آوار کرده و به عوامل اورژانس مستقر در محل حادثه تحویل دادند، گفت: تکنیسین‌های اورژانس پس از بررسی علائم حیاتی مرگ این دو کارگر را تایید و اعلام کردند.
 
مدیر حوزه سه سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد درباره علت وقوع این حادثه اظهارکرد: رعایت نکردن اصول ایمنی هنگام کار و گودبرداری علت این حادثه بوده است.
 
به گفته تیموری آتش‌نشانان پس از ایمن سازی محل، جسد این کارگران را برای انجام اقدامات قانونی و ادامه تحقیقات به عوامل انتظامی مستقر در محل تحویل داده و به عملیات خاتمه دادند.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید