هر روز!
هر روز!

خوش آمد گویی دلچسب در نوروز : خوش آمد گویی

خوش آمد گویی دلچسب در نوروز : خوش آمد گویی

خوش آمد گویی دلچسب در نوروز
: خوش آمد گویی دلچسب در نوروز
: برای تزیین فضای بیرونی می توانید از گلدان های سفالی زیبا که معمولا در تمام خانه های ایرانی پیدا می شود استفاده کنید.
به گزارش : این گلدان ها می توانند لعابدار و یا ساده باشند، حتی می توانید برای فضای بیرونی خانه تان کاسه های سفالی که درونشان پر از آب است و سیب سرخ و یا یک نارنج درون آن شناور است هم بهره ببرید و استفاده کنید.
تزیین ورودی منزل برای یک خوش آمد گویی دلچسب در نوروز
کمتر از دو هفته دیگر می رسیم به روزهای بهاری و شروع دید و بازدیدهای نوروزی. خب مسلما همه ما در حال آماده شدن برای نوروز و پذیرایی از مهمان های نوروزی هستیم به همین خاطر هم ما در تصمیم گرفتیم تا امروز در ادامه مطلب عیدانه و به شما بگوییم چگونه از همان ابتدای ورود مهمان های تان؛ آن ها را غافلگیر کنید، می خواهیم امروز بدانیم که ورودی و راهرو های خانه را چگونه تزیین کنیم تا برای نوروز آماده باشند. 
با این ایده ها جلوه کانتر آشپزخانه | دکوراسیونرا زیباتر کنید!

در آشپزخانه | دکوراسیونهای امروزی به لحاظ فضای عملکردی موجود استفاده از عناصر تزئینی باید با دقت خاصی صورت گیرد، حضور وسایل برقی، ابزار آشپزی، تخته و ظروف همه و همه باید با دقت خاصی در فضای آشپزخانه | دکوراسیونی شما قرار گیرد تا عملکرد شما را در فضای آشپزخانه | دکوراسیونمحدود نکند. کتابخانه سرچشمه خوانسار، طراحی مدرن در دل زمین!

وقتی صحبت از طراحی های هم جوار می شود آن هم همجواری در کنار یک اثر برجسته و تاریخی چالش های طراحی دو چندان می شود! حفظ ارتباط معنایی و فرمی از یک سو و از سوی دیگر تلاش برای حفظ جایگاه اثر برجسته و تاریخی. تلاش گروه معماری زاو به سرپرستی محمدرضا قدوسی نیز در همین راستا بوده است تا اثری معمارانه خلق کنند که طرح زیست محیطی – فرهنگی کتابخانه تداوم حرکت آب چشمه‌ها را هم در نظر قرار داده است تا به تقویت مفهوم سر‌چشمه خوانسار مبادرت ورزد. تابلو فرش هایی که درآشپزخانه | دکوراسیون منزل یکه تازی می کنند!

فرش ها می توانند به شکل های مختلفی در دکوراسیون داخلی | طرح های کاشی کف برای اتاق نشیمنخانه حضور پیدا کنند. آن ها می توانند فرش های ایرانی باشند که بر روی زمین می نشینند و کف خانه را به تابلوی هنری زیبا و فاخری تبدیل می کنند، یا می توانند گلیم ها و جاجیم هایی باشند که تبدیل به کوسن و پوف های می شوند و زیبایی اصیل ایرانی را مهمان خانه می کنند یا می توانند تابلو فرش هایی باشند که منظره های زیبایی را به تصویر کشیده اند و بر دیوار خانه نشسته اند. قبلا به اندازه کافی با شما راجع به فرش ها ایرانی و گلیم و جاجیم صحبت کردیم، امروز می خواهیم به سراغ تابلو فرش ها برویم و با آن ها بیشتر آشنا شویم. 

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید