نقد و بررسی کالا
نقد و بررسی کالا

لگو سري Druplo مدل Police Patrol 10809 Lego Druplo Police Patrol

لگو سري Druplo مدل Police Patrol 10809 Lego Druplo Police Patrol

لگو سري Druplo مدل Police Patrol 10809 Lego Druplo Police Patrol 10809

بچه‌ها، از بانک دزدی شده! ولی نگران نباشید، پلیس شجاع به‌موقع به محل حادثه رسید و دزد ناقلا را دستگیر کرد! « لگو مدل Police Patrol 10809» یک مجموعه‌ی بسیار مناسب برای کودکان دو تا پنج سال است که توسط شرکت معتبر لگو طراحی و روانه‌ی بازار شده است. این مجموعه‌ی 15 تکه به شما کمک می‌کند تا کودکانی خلاق داشته باشید.
مدل Police Patrol 1080 در سري Druplo قرارگرفته و کودکان در انتهای بازی می‌توانند یک ماشین پلیس بسازند. کیفیت ساخت محصولات لگو بسیار مناسب بوده و رنگی ثابت دارند. تکه‌های آجر در سری دوپلو بزرگ‌تر بوده و به‌راحتی بر روی یکدیگر قرار می‌گیرند. این سری به دلیل بزرگی تکه‌های آجری آن خطر بلع ندارد. بنابراین می‌توان آن را با خیال راحت در اختیار فرزندان دلبندتان قرار دهید. این بازی مفید به کودکان کمک می‌کند تا سه‌بعدی فکر کنند بازی با تکه‌های رنگین آن به بچه‌ها قدرت حل مسئله می‌دهد. لگو بازی در آموزش ریاضی و درک هندسی کودکان هم بسیار تأثیرگذار است.
لگو با قدمتی 80 ساله، اولین تولیدکننده لاستیک در دنیاست. این شرکت سالانه 360 میلیون لاستیک کوچک می‌سازد. از هر یک‌میلیون لگویی که ساخته می‌شود، فقط 18 عدد آن جزو ضایعات هستند و استانداردهای مناسب را ندارند.

مشخصات
ابعاد: 91.5 × 90.5 × 203.2 ميلي‌متر
وزن بسته بندي: 363گرم
سري: Duplo
رده سني: خردسال، کودک
تعداد قطعات: 15 تکه
ساير توضيحات: - سن پیشنهادی 2 تا 5 سال
محتويات بسته: - 15 قطعه لگو

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید