بررسی خودرو
بررسی خودرو

فول بک، خیز فیات برای بازار سایز متوسط‌ها شرکت

فول بک، خیز فیات برای بازار سایز متوسط‌ها 
 شرکت

فول بک، خیز فیات برای بازار سایز متوسط‌ها
شرکت خودروسازی فیات با آغاز بکار نمایشگاه بین المللی اتومبیل دبی، از جدیدترین وانت پیکاپ سایز متوسط خود در این نمایشگاه پرده برداری کرد. حدود یک ماه پیش نیز شرکت خودروسازی فیات اقدام به معرفی کانسپت پیکاپ تورو کرده بود و اتفاقا هم توانست توجهات زیادی را به خود جلب کند، ولی حالا با پیکاپی سایز متوسط به نمایشگاه دبی آمده که توانایی حمل بار حداکثر 1100 کیلوگرمی را دارد.
بسته به منطقه و بازاری که قرار است پیکاپ "فول بک" در آن عرضه شود، شرکت سازنده دو مدل فیات را با شاسی تک کابین و دو کابین در نظر گرفته است. هر دو نسخه فیات فول بک با عرضی 1815 میلی متری و ارتفاعی 1780 میلی متری تولید خواهند شد، ولی نسخه تک کابین دارای طولی 5155 میلی متری و 5275 میلی متری بوده و همچنین طول کلی نسخه دو کابین فیات فول بک هم در 5285 میلی متر خلاصه می‌شود تا به غیر از عرض و ارتفاع، طول‌های متفاوتی نسبت به یکدیگر داشته باشند.
تا آنجایی هم که به بخش مولد قدرتی مربوط می‌شود، این پیکاپ به 3 نوع پیشرانه دیزلی و بنزینی با 5 خروجی مختلف مهجز خواهد شد که دیزلی‌های آن حجمی 2.4 و 2.5 لیتری داشته و دارای چهار خروجی 110، 178، 150 و 180 اسب بخاری هستند و پیشرانه بنزینی هم با حجمی 2.4 لیتری قادر به تولید قدرتی 132 اسب بخاری خواهد بود.
در آخر هم فیات اعلام کرد که از ماه می سال آینده میلادی فروش این محصول را آغاز خواهد کرد.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید