مسیر سبز
مسیر سبز

فلش یو اس بی های آویزون! +عکس نارنجی: حافظه‌های

فلش یو اس بی های آویزون! +عکس 
 نارنجی: حافظه‌های

فلش یو اس بی های آویزون! +عکس
نارنجی: حافظه‌های فلش یو اس بی، یکی از به درد بخور ترین چیزهایی هستند که هر کسی می‌تواند با خودش جا به جا کند. اما چه ایرادی دارد که فقط کاربرد آنها مد نظر نباشد و زیبا هم باشند؟



در اینجا 10 گردنبند مجهر به حافظه فلش را برای شما معرفی می‌کنیم که سلایق مختلف را هم پوشش می‌دهند. البته نمونه‌های بسیار بیشتری نیز وجود دارد که می‌توانست این فهرست را به 5 برابر افزایش دهد.

1. گردنبند کلیدی  



این آویز یک حافظه فلش 8 گیگابایتی را در پشت کلید نقره‌ای خود پنهان کرده و قیمتش 33.59 دلار است.


2. گردنبند یشمی 



این آویز غیرمعمول، از چوبی با طرح یشم ساخته شده که سازنده‌اش آن را در کالیفرنیا پیدا کرده. بعد از برش و پالیش دقیق، یک حافظه 2 گیگابایتی در دل آن جا گرفته و قیمتش هم 110 دلار است.


3. آویز ویکتوریایی نقش برجسته  



پشت این آویز کلاسیک، یک حافظه فلش 8 گیگابایتی پشت یک درب لولایی قرار دارد. برای خرید آن باید 40 دلار بپردازید.


4. آویزی از چوب گردو  



یک آویز دست‌ساز که از دل چوب گردو بیرون آمده و در خود حافظه‌ای 4 گیگابایتی را جا داده. قیمتش هم 50 دلار است.


5. گردنبند اسکاندیناویایی ساخت سواروفسکی  



این گردنبند قلب گونه با کریستال‌های سواروفسکی زینت یافته و با باز شدن از وسط، حافظه 2 گیگابایتی خود را رونمایی می‌کند. قیمتش هم حدود 36 دلار است.


6. گردنبندی با طرح‌های فراکتالی  



اگر می‌خواهید درباره فراکتال‌های بیشتر بدانید به اینجا بروید. این اَشکال خود متشابه زیبایی‌های دیداری جذابی را خلق می‌کنند که در این مورد، در پس زمینه‌ای سیاه خودنمایی می‌کنند. یک حافظه 8 گیگابایتی هم در پشت قرار دارد و قیمت این آویز، 39 دلار است.


7. آویزی برای روزهای بارانی  



بخشی که حافظه فلش را در خود جای داده، با یک آهنربا به زنجیر وصل شده و طراحی غریب آن هم خیلی چشم‌نواز است. قیمت این آویز، 40 دلار است.


8. آویزی با بلور کریستال  



این طراحی ساده مزین به تک کریستال سواروفسکی به درد خانم‌های ساده‌پسند می‌خورد. با 23 دلار می‌توانید صاحب این آویز و حافظ 8 گیگابایتی آن شوید.


9. آویزی برای دوست‌داران سیب گازخورده  



یک حافظه 4 گیگابایتی و کلی بلور، حتی اگر 61 دلار قیمت داشته باشد برای طرفداران اپل مسئله‌ای نیست. احتمالاً آن را خواهند خرید.


10. آویزی با نقش لاله نقره‌ای  



این لالهٔ نقره‌ای در پس زمینه‌ای مشکی که کار دست‌هایی هنرمند هستند، پشت خود یک حافظه 4 گیگابایتی را پنهان داشته‌اند و البته، قیمت گزافی هم دارند. 199 دلار!

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید