نقد و بررسی کالا
نقد و بررسی کالا

ست کالسکه و کرير گراکو مدل Fast Action Graco Fast Action

ست کالسکه و کرير گراکو مدل Fast Action Graco Fast Action

ست کالسکه و کرير گراکو مدل Fast Action Graco Fast Action Stroller and Carrier Set

محصولی که می‌بینیم ست کالسکه برند «گراکو» مدل  (Fast Action) است. این ست شامل یک کالسکه و یک کریر است. کالسکه این ست با بدنه‌ای فلزی و قطعات پلاستیکی با روکشی از جنس پلی‌استر از وزنی برابر 10 کیلوگرم بهره برده است. قطعا به دلیل دسته مبله‌ای که برای این محصول در نظر گرفته شده، این محصول کنترل و هدایت بسیار راحتی خواهد داشت. این کالسکه دارای نشیمن‌گاهی نرم و راحت، مجهز به کمربند ایمنی چند نقطه‌ای است. همچنین زاویه پشتی این نشیمن‌گاه قابل تنظیم توسط تسمه پارچه‌ای است. در بالای سر کودک نیز یک سایبان با ابعادی کاملا استاندارد را داریم که به خوبی از تابش نور خورشید به کوچولو شما جلوگیری می‌کند. این کالسکه مجهز به 4 عدد چرخ محکم و انعطاف‌پذیر است. چرخ های جلویی این محصول قابلیت قفل شدن و چرخ‌های عقبی مجهز به ترمز پدالی هستند. این کالسکه در حالت باز ابعادی برابر 98 × 56 × 85 سانتی‌متر را به خود اختصاص می‌دهد. تکه دوم از این مجموعه را یک کریر ایمن با وزن 3.3 کیلوگرم تشکیل می‌دهد. این کریر با بدنه‌ای از پلاستیک محکم، از دسته‌ای محکم و ایمن برخوردار است. علاوه بر این برای این محصول یک سایبان قابل تنظیم و همچنین یک کمربند ایمنی چند نقطه‌ای قابل تنظیم، برای حفظ ایمنی بیشتر نوزاد در نظر گرفته شده است. این کریر که مجهز به یک بیس (پایه) است، قابلیت استفاده به عنوان صندلی خودرو را داشته و تا 9 ماهگی نوزاد کارایی دارد.
  
ست کالسکه مدلFast Action  برند «گراکو» یکی از شیک‌ترین ست‌های کالسکه در میان سری جدید این برند است. در این مدل طراحی متفاوت و زیبا، در کنار وزن پایین کالسکه، بیش از هر فاکتور دیگری مد نظر طراحان «گراکو» بوده است. در اینجا می‌خواهیم به صورت جزئی‌تر به ویژگی‌های مدل Fast Action بپردازیم.
ابعاد در حالت باز: 98 × 56 × 85 سانتی‌متر ابعاد در حالت جمع‌شده (تاشو): 74 × 56 × 45 سانتی‌متر وزن: 10 کیلوگرم ظرفیت وزنی: 22.7 کیلوگرم
  
بدنه تمام فلزی با چند قطعه پلاستیکی به همراه روکشی بسیار با کیفیت با ترکیب رنگی خاص، مواردی است که در نگاه اول به چشم می‌خورد. از بابت ایمنی این کالسکه خیالتان از هر بابت راحت باشد، چرا که این مدل از ساختاری بسیار محکم تشکیل شده است. متریال به کار رفته در این مدل مرغوب هستند. روکشی که برای نشیمن‌گاه و سایبان و در قسمت‌هایی از سبد توری کالسکه مدل Fast Action به کار رفته،‌ از جنس پلی‌استر بوده و با ترکیب رنگی مشکی،‌ طوسی و زرد در قسمت بیرونی و پارچه‌ای طرح‌دار در قسمت داخلی کار،‌ ظاهری اسپرت به این مدل داده است،‌ به طوری‌که برای انتخاب آن برای کودک دختر و پسر، هیچ‌گونه محدودیتی ایجاد نمی‌کند. نشیمن‌گاه این مدل با گرفتن زاویه خواب، ‌در وضعیت بهتری برای راحتی بیشتر کودک و خواب و استراحت او قرار می‌گیرد، برای این منظور کافیست از تسمه پارچه‌ای که برای این منظور در نظر گرفته شده استفاده کنید. در این میان برای مدل Fast Action، قابلیت تغییر سیت (نشیمن‌گاه) کالسکه رو به مادر در نظر گرفته نشده است،‌ شاید این تنها ایراد گرفته شده به این مدل باشد. مدل Fast Action مجهز به 4 عدد چرخ است. دو چرخ تعبیه شده در پایه‌های جلویی، قابلیت چرخش 360 درجه و قفل شدن دارند. همچنین در پایه‌های عقبی، دو چرخ مجهز به ترمز پدالی دیده می‌شود که با یک حرکت فشار پا رو به پایین، از حرکت کالسکه جلوگیری می‌کنند. این کالسکه در مسیرهای دشوار نیز کنترل و حرکت راحتی دارد، این کنترل راحت را مدیون دسته مبله کالسکه و همچنین وجود کمک‌فنر در چرخ‌های جلویی هستیم.
در زیر قسمت نشیمن‌گاه این کالسکه، ‌سبد توری نسبتا بزرگی واقع شده که می‌تواند برای قرار دادن عروسک، کیف و لوازمی مانند این مورد استفاده قرار گیرد. مانند هر کالسکه دیگری برای این مدل از کالسکه برند «گراکو» نیز یک سایبان بزرگ در بالای سر کودک قرار دارد. این سایبان که به وسیله دکمه‌های فشاری، در قسمت‌های کناری بدنه کالسکه نصب شده، در سه وضعیت مختلف قابل تنظیم است. «گراکو» برای این مدل دو سینی در نظر گرفته است. یک سینی والدین با ابعاد 37 × 13 × 5.5 سانتی‌متر نصب شده روی دسته کالسکه، که این سینی دو جالیوانی به قطر 7.5 و عمق 6 سانتی‌متر است. همچنین در قسمت جلو کودک، یک سینی با ابعاد 38 × 14 × 6 تعبیه شده است. در این سینی نیز، دو قسمت مخصوص جهت قرار دادن لیوان آبمیوه‌خوری و شیشه‌شیر به قطر 7 و عمق 5 سانتی‌متر در نظر گرفته شده است.
  
ابعاد: 62 × 44 × 66.5 سانتی‌متر وزن: 3.3 کیلوگرم ظرفیت وزنی: 16 کیلوگرم
  
 
 
کریر Fast Action از بدنه و دسته قابل تنظیمی از جنس پلاستیک بهره برده است. با به‌کارگیری این جنس در ساختار بدنه،‌ وزن کریر به 3.3 کیلوگرم رسیده است. در میان کریرهای موجود در بازار این وزن برای این کریر،‌ متوسط محسوب می‌شود. شاید در جابه‌جایی‌های طولانی، حمل مجموعه کریر و نوزاد باهم، برایتان کمی دشوار باشد ولی قطعا برای جابه‌جایی‌های کوتاه ایده‌آل است. برای نشیمن‌گاه این کریر نیز از روکشی از جنس پلی‌استر، متناسب با روکش کالسکه استفاده شده است. فاکتور قابل توجه در مورد کریر مدل Fast Action،‌ قابلیت استفاده از آن به عنوان صندلی خودرو کودک، ‌با استفاده از بیسی است که به همراه این مجموعه ارائه شده است.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید