مسیر سبز
مسیر سبز

از تجربه احمدی‌نژاد استفاده شود ایسنا: حجت‌الاسلام و المسلمین

از تجربه احمدی‌نژاد استفاده شود
ایسنا: حجت‌الاسلام و المسلمین عباس امیری‌فر، با اشاره به عملکرد دولت های نهم و دهم و بیانات مقام معظم رهبری در این ارتباط،‌ گفت: مقام معظم رهبری تاکنون چندین باره تاکید کرده‌اند دولت نهم و دهم ارزش‌های اسلامی را زنده کرد و حتی در جایی فرمودند دولت دکتر احمدی نژاد یکی از بهترین دولت ها پس از انقلاب مشروطه است.

وی با اشاره به سفرهای استانی احمدی‌نژاد، تصریح کرد: آقای احمدی‌نژاد تلاش کرد که دولت را در بین مردم ببرد، با آنها گفت‌وگوی مستقیم داشته باشد و به مشکلات آنها را رسیدگی کند.

رییس شورای فرهنگی نهاد ریاست جمهوری همچنین با اشاره به اجرای طرح هدفمندی یارانه‌ها، اظهار کرد: آقای احمدی‌نژاد این طرح را علیرغم مشکلات زیادی که پیش‌رو داشت و خیلی‌ها جرات اجرای آن را نداشتند، عملیاتی کرد ؛گرچه در این عرصه شاهد برخی از عدم همکاری‌ها و عدم هماهنگی ها بودیم، ولی اکنون این طرح تبدیل به یک الگو شده، چنانچه برخی از کشورهای دیگر نیز درصدد اجرای آن هستند.

امیری‌فر با اعتقاد بر این‌که دولت های نهم و دهم در طول این هشت سال عملکرد موفقی از خود ارائه داده‌اند ، گفت: رییس‌جمهور در بعد سیاست خارجی نیز سیاست مبارزه با استکبار و دفاع از مستضعفین را در پیش گرفتند و ایشان اکنون به عنوان حامی مستضعفین در عرصه جهانی شناخته می‌شوند؛ چراکه با قوت و اقتدار در برابر استکبار موضع گرفته است.

وی در پاسخ به این سوال که آیا احتمال دارد احمدی نژاد و افراد نزدیک به وی برای تداوم گفتمان خود اقدام به تشکیل حزب ، گروه یا بنیادی کنند؟ تصریح کرد: بعید می‌دانم که چنین اتفاقی بیفتد. آقای احمدی‌نژاد ترجیح می‌دهند به عنوان یک شهروند با توده‌های مردم ارتباط برقرار کند که یکی از بهترین راه‌های این ارتباط حضور در دانشگاه و تدریس است.

رییس شورای فرهنگی نهاد ریاست جمهوری با بیان این‌که رییس‌جمهور در طول هشت سال مدیریت دولت‌های نهم و دهم تجربیات خوبی کسب کرده‌اند و مناسب است نظام از این تجربیات در عرصه بین الملل استفاده کند، اظهار کرد: ممکن است از سوی مقام معظم رهبری و همچنین دولت منتخب که تاکید بر مشی اعتدال دارد، بعد از پایان دولت پیشنهاداتی به آقای احمدی‌نژاد شود که ایشان این پیشنهادات را بررسی و در مورد آن تصمیم‌گیری خواهند کرد.

امیری‌فر با بیان این‌که تعامل با توده‌های مردم و تلاش برای خدمتگزاری به آنها از اولویت‌های احمدی‌نژاد است، گفت: تدریس در دانشگاه و معلمی که شغل انبیاء است و تعامل هر چه بیشتر با دانشجویان و مردم قطعا یکی از برنامه‌های آقای احمدی‌نژاد بعد از پایان دولت است.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید