مسیر سبز
مسیر سبز

از رنگ بازوبند نکونام تا آشپز اختصاصی! تسنیم: تیم

از رنگ بازوبند نکونام تا آشپز اختصاصی! 
 تسنیم: تیم

از رنگ بازوبند نکونام تا آشپز اختصاصی!
تسنیم: تیم ملی فوتبال ایران در آخرین مرحله اردوی آماده‌سازی خود در برزیل شرایط مناسبی را تجربه می‌کند.

 تیم ملی فوتبال ایران در دو روز گذشته شرایط مساعدی را در اردوی برزیل تجربه کرده و تاکنون بازتاب‌های حضور این تیم در برزیل مثبت بوده است.

* در نخستین روز حضور تیم ملی فوتبال ایران در برزیل جلسه توجیهی از سوی مسئولان فیفا برگزار شد که در این جلسه مشخص شد نکونام کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی می تواند از دو بازوبند سرمه‌ای و زرد با توجه به رنگ پیراهن تیم ملی در دیدارهای خود استفاده کند.

* براساس اعلام فیفا تمامی تیم‌ها باید پیش از آغاز مسابقات «سلام صلح» را انجام دهند که از تازه‌ترین قوانین فدراسیون بین‌المللی فوتبال محسوب می‌شود.* ادو گاسپار، سرمربی تیم کورینتیانس از زمان حضور تیم ملی ایران در برزیل همکاری لازم را با کارلوس کی‌روش انجام داده و در حال حاضر یک فیزیوتراپیست، یک فیزیولوژیست و یک متخصص تغذیه از طرف باشگاه کورینتیانس با تیم ملی ایران همکاری می‌کنند.

* تیم ملی فوتبال ایران از کشورمان همراه با خود آشپز هم به برزیل برده است تا در این کشور مشکل غذا نداشته باشد. البته مرکز اسلامی سائوپائولو هم در زمینه ارائه غذای حلال با تیم ملی ایران همکاری می‌کند.

* همچنین سالن ملاقات کمپ یواخیم گراوا به نمازخانه تغییر کاربری داده تا اعضای تیم ملی فوتبال بتوانند از آن استفاده کنند.

* با نظر کی‌روش برخی تمرینات برای بازیکنان لیگ داخلی ایران با بازیکنان لژیونر تفاوت دارد و تمرکز تمرینات برای لژیونرها افزایش توانایی جسمانی و برای نفرات داخلی تمرینات تاکتیکی بیشتر همراه با افزایش توانایی جسمانی است.* هاشم بیک‌زاده به صورت جداگانه و اختصاصی تمرینات خود را برگزار می‌کند.

*پلیس برزیل در قالب یگان موتوری و گروه ویژه در تمامی ترددها تیم ملی ایران را همراهی کرده و نیروهای ارتش هم در محل کمپ تیم ملی حضور دارند.


برای ارسال اولین نظر کلیک کنید