هر روز!
هر روز!

10 جمله انگیزشی از آنتونی رابینز که زندگیتان را تغییر میدهد

10 جمله انگیزشی از آنتونی رابینز که زندگیتان را تغییر میدهد

10 جمله انگیزشی از آنتونی رابینز که زندگیتان را تغییر میدهد (قسمت چهارم)
جملات انگیزشی و الهام بخش در مورد موفقیت و انگیزه، باعث می شوند که روزها و هفته های سخت را به راحتی و با باور بیشتری پشت سر بگذاریم و شجاعت دنبال کردن اهداف و رسیدن به رویاهایمان را پیدا کنیم.
به گزارش : در اینجا یک مجموعه بسیار دلپذیر از 50 جمله انگیزشی و الهام بخش تکان دهنده از آنتونی رابینز انتخاب کردیم که بیشترین بازخورد و اشتراک گذاری را از سوی کاربران داشتند. ( قسمت چهارم)
10 جمله انگیزشی از آنتونی رابینز که زندگیتان را تغییر میدهد (قسمت چهارم) : 10 جمله انگیزشی از آنتونی رابینز که زندگیتان را تغییر میدهد (قسمت چهارم)
: 10 جمله انگیزشی از آنتونی رابینز که زندگیتان را تغییر میدهد (قسمت چهارم)
1- دانستن این که چه کاری انجام می دهیم مهم نیست، مهم انجام دادن چیزی است که می دانیم. 2- ایجاد یک دیدگاه و اجازه ندادن به پیرامون، باورهای مردم دیگر یا محدودیت هایی که در گذشته داشته اید تصمیمات شما را شکل می دهد. 3- راه رسیدن به موفقیت انجام اعمال بزرگ و مشخص است. 4- چیزی که شما به صورت خصوصی انجام می دهید است که  به صورتی عمومی پاداش خواهید داشت. 5- وقتی سپاسگذار باشد، ترس ها ناپدید شده و فراوانی ظاهر می شود. 6- کیفیت زندگی شما به کیفیت ارتباطات شما مرتبط است . 7- درآمد شما در حال حاضر نتیجه ی تصمیم های شماست، نه صنعت و نه اقتصاد. 8- هیچ عظمتی فاقد شور و علاقه و تلاش نمی تواند عظیم باشد، چه این عظمت، بلندپروازی یک ورزشکار یا  هنرمند، دانشمند، والدین یا یک تاجر باشد. 9- وقتی بر زمان مسلط شدید، در واقع خواهید فهمید چطور بیشتر مردم چیزی که در یکسال انجامش می دهند را زیاد برآورد می کنند و چیزهایی که می توانند در یک دهه به دست آورند را کم تر از حد برآورد می کنند. 10- به "من میتوانم" متعهد باشید – یعنی  ثابت قدم باشید و پیشرفت فاقد پایانی داشته باشید.
آیا شما هم جملاتی دارید که زندگیتان را دستخوش تغییر کردند؟ برای ما هم بنویسید.
اگر به دنبال مطالب انگیزشی هستید، به شما توصیه میکنم فرصت را از دست ندید و سه نوشته زیر را همین الان بخوانید :
 
 

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید