هر روز!
هر روز!

10 میلیارد تومان برای آماده سازی زیرساخت کارخانه شیرآلات قهرمان هزینه

10 میلیارد تومان برای آماده سازی زیرساخت کارخانه شیرآلات قهرمان هزینه

10 میلیارد تومان برای آماده سازی زیرساخت کارخانه شیرآلات قهرمان هزینه شده است
: 10 میلیارد تومان برای آماده سازی زیرساخت کارخانه شیرآلات قهرمان هزینه شده است
به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سبلان‌مامیرحمایت میرزاده عضو مجمع نمایندگان استان، در خصوص انتشار خبری در فضای مجازی مبنی بر نارضایتی مدیریت کارخانه شیرآلات قهرمان از مسئولان شهرستان گرمی،اظهار کرد: قطعا فعالیت‌های مدیریت این مجموعه در خصوص سرمایه‌گذاری کلان در منطقه محروم گرمی قابل تقدیر است و اگر در خصوص تکمیل و راه‌اندازی این مجموعه مشکلاتی وجود داشته باشد، درصورت مکتوب کردن، می توان در این خصوص اقدام کرد.
به گزارش : وی با بیان اینکه هر چند ممکن است بروکراسی‌های اداری که در کل کشور نیز مرسوم است نارضایتی مدیریت این مجموعه را به دنبال داشته باشد گفت: البته باید اذعان کرد که سرعت عمل در خصوص تکمیل زیرساخت‌ها و تاسیسات زیربنایی در این مجموعه در طول یکسال گذشته بسیار مطلوب بوده است.
نماینده شهرستان گرمی در مجلس با بیان اینکه دولت تقریبا 10 میلیارد تومان به صورت مستقیم و غیرمستقیم در خصوص زیرساخت‌ها و تاسیسات زیربنایی نظیر آب، برق، گاز و...، این مجموعه متحمل هزینه شده است گفت: همه مسئولان استانی در تلاش هستند که موانع و مشکلات مربوط به این کارخانه در کمترین زمان رفع شود.
وی اخذ مجوز اولین شهرک غیردولتی صنعتی استان برای این مجموعه را مهم عنوان کرد و گفت: قطعا در آینده نیز اگر موانع و مشکلاتی برای راه‌اندازی این مجموعه وجود داشته باشد، راهکارهای حل مسئله بررسی می شود.
میرزاده یکی از دلایل طولانی شدن روند اخذ برخی مجوزها برای کارخانه شیرآلات قهرمان را مربوط به مکان این بنا عنوان کرد و افزود: اگر مدیریت مجموعه برای تاسیس کارخانه، طبق چارچوب قانونی، مکانی را که تمامی زیرساخت‌های آن فراهم بود انتخاب می‌کرد، قطعا بسیاری از مشکلات فعلی پیش نمی‌آمد.
وی تصریح کرد: در زمان تاسیس، مکانی برای کارخانه انتخاب شد که نه مجوزی از سوی دولت داشت و نه زیرساخت‌ها فراهم شده بود.
میرزاده در پایان با بیان اینکه راه‌اندازی کارخانه شیرآلات قهرمان مشکلات بیکاری منطقه را حل خواهد کرد گفت: قطعا ما نیز از ایده‌ها و برنامه‌های مدیریت مجموعه حمایت‌های لازم  را انجام خواهیم داد.
 
انتهای پیام/
 

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید