مطالب جالب!
مطالب جالب!

100 میلیون دلار کمک جدید دولت به سیل‌زدگان پاکستان

100 میلیون دلار کمک جدید دولت به سیل‌زدگان پاکستان

100 میلیون دلار کمک جدید دولت به سیل‌زدگان پاکستان
محمدرضا رحیمی یکشنبه پس از پایان جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران گفت: در جلسه دولت به دنبال فرمایشات مقام معظم رهبری در نماز عید فطر مبنی بر لزوم کمک به مردم سیل‌زده پاکستان، دولت مصمم شد به جهت رفع بخشی از مشکلات مردم مسلمان پاکستان مبلغ 100 میلیون دلار به این امر اختصاص دهد.
وی خاطرنشان کرد: دولت همچنین همه دستگاه‌های اجرایی را موظف کرد تا با هماهنگی وزارت کشور تمامی مساعی خود برای کمک به رفع آلام مردم پاکستان را به کار گیرند.
معاون اول رییس جمهور با بیان این‌که سیل به طور گسترده خسارات شدیدی را به پاکستان وارد کرده است، اظهار کرد: بر همه مسلمانان و ملت‌های جهان لازم و ضروری است تا با روحیه نوع دوستی و جنبه‌های انسان‌ دوستانه مساعی خود را به کار گرفته تا به مردم پاکستان که در رنج و سختی به سر می‌برند کمک و مساعدت شود.
رحیمی تاکید کرد: گرچه دولت از قبل در کمک به سیل‌زدگان پاکستان پیش قدم بوده و نمایندگانی از سوی مقام معظم رهبری و رییس‌جمهور به پاکستان اعزام شده‌اند، ولی وسعت خسارات به قدری زیاد است که به کمک‌هایی بیش از این نیاز دارد و امیدواریم مردم کشورمان هم دست دولت را بگیرند تا بتوان بخشی از آلام مردم کشور دوست و همسایه پاکستان را برطرف کرد.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید