شرکت جیرینگ
شرکت جیرینگ

تا ۳۰ درصد شارژ فوق العاده با شماره گیری #۷۷۷*جیرینگ در

تا ۳۰ درصد شارژ فوق العاده با شماره گیری #۷۷۷*

181.jpg

جیرینگ در ایران تلکام 2014 ارایه می‌دهد

شارژ فوق العاده سیم‌کارت‌های اعتباری همراه اول از طریق سرشماره #۷۷۷*

شرکت جیرینگ به عنوان تنها ارایه دهنده شارژ فوق العاده سیم‌کارت‌های اعتباری همراه اول از طریق سرشماره #۷۷۷*خدمتی دیگری را برای مشترکان بزرگترین اپراتور کشور و خاورمیانه ارایه کرد.

روابط عمومی جیرینگ –مشترکان سیم‌کارت‌های اعتباری همراه اول در حال حاضر می‌توانند با شماره گیری #۷۷۷*و ورود به منوی مربوطه از طریق کیف پول جیرینگ و همچنین کارت بانکی (با وارد کردن رمز دوم کارت) سیم‌کارت خود یا دیگران را به صورت عادی و فوق العاده شارژ کنند.

براساس این گزارش مشترکان سیم‌کارت‌های دایمی همراه اول نیز میتوانند با وارد کردن کد #۷۷۷* به صورت هوشمند سیمکارت اعتباری مدنظر خود را در لحظه شارژ کنند.

امکان شارژ فوق‌العاده سرویسی است که در این سامانه تعبیه شده و در دسترس عموم مشترکان همراه اول قرار گرفته است.

یکی از مزیت‌های این سرویس، عدم نیاز به وارد کردن pinبرای شارژ تلفن همراه مشتری است. در حالت عادی هر مشترک برای شارژ تلفن همراه خود نیاز به خرید کارت شارژ و وارد کردن pinدارد تا بتواند روند شارژ را تکمیل کند ولی مشترکان همراه اول با شماره‌گیری این کد به راحتی و تنها با استفاده از کارت بانکی عضو شتاب و یا کیف پول جیرینگ بدون نیاز به وارد کردن Pinمیتوانند تلفن همراه خود و دیگران را شارژ کنند.

گفتنی است، این سرویس بر بستر امنUSSD پیاده سازی شده و با استفاده از این سرویس می‌توان سیم‌کارت‌های اعتباری همراه اول را سریع، در لحظه و آسان شارژ کرد. شارژ خریداری شده، به صورت خودکار به اعتبار سیم‌کارت اضافه می‌شود.

بر اساس این گزارش، در صورتی که مشترکی اقدام به خریداری شارژ فوق العاده از طریق این سامانه کند از 30 درصد شارژ بیشتر بدون نگرانی از دست رفتن مبلغ و زمان اعتبار شارژ اصلی بهره‌مند خواهد شد.

مبلغ شارژ فوق‏ العاده:

این مبلغ براساس میزان اعمال شارژ متفاوت است و شارژ فوق‏ العاده به صورت جدول زیر فعال خواهد گردید:

میزان اعمال شارژ

(ریال)

میزان شارژ هدیه

(ریال)

اعتبار زمانی شارژ هدیه

*

۱۰.۰۰۰

۲,۰۰۰

۱ روز

۲۰.۰۰۰

۴,۰۰۰

۱ روز

۵۰.۰۰۰

۱۰,۰۰۰

۱ روز

۱۰۰.۰۰۰

۳۰,۰۰۰

۳ روز

۲۰۰.۰۰۰

۶۰,۰۰۰

۳ روز

* منظور از ۱ روز اعتبار شارژ هدیه، تا ۲۴ ساعت پس از زمان اعمال شارژ بوده و منظور از ۳ روز اعتبار شارژ هدیه، تا ۷۲ ساعت پس از اعمال شارژ است.

براساس این گزارش، شرکت جیرینگ تصمیم دارد به منظور کامل کردن سبد خدماتی خود برای هر خدمتی سرشماره‌ای اختصاصی ارایه دهد.

در حال حاضر نیز سرشماره *جیرینگ، تنها سرشماره‌ای است که فقط پرداخت قبوض خدماتی را ارایه می دهد.

جیرینگ همچون سال‌های گذشته، امسال نیز در سالن اختصاصی همراه اول سالن7، سالن A25 و غرفه فضای آزاد مقابل درب ورودی سالن A25 حضور خواهد داشت.

همچنین علاقمندان می توانند از روز آغاز نمایشگاه، اخبار ویژه این رویداد بزرگ مخابراتی را در سایت اینترنتی شرکت جیرینگ به نشانیWWW.JIRING.IR مشاهده کنند.

گفتنی است پانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع مخابرات و اطلاع رسانی، 14 تا 17 مهرماه با حضور 210 شرکت داخلی و 68 شرکت خارجی از 14کشور، در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود.

مشاهده همه ی 2 نظر