بیت کوین
مهربونمهربون
بیت کوین

بسته‌ی الحاقی جدید بازی World of Warcraft رسما رونمایی شدبازی World

بسته‌ی الحاقی جدید بازی World of Warcraft رسما رونمایی شد

بازی World of Warcraft، بزرگ‌ترین و پرطرفدارترین بازی آنلاین در جهان است. خالق این عنوان بزرگ یعنی شرکت «بلیزارد» (Blizzard)، از سال 2004 تا به امروز، پنج بسته‌ی الحاقی را برای این عنوان عرضه کرده است. هر کدام از این بسته‌ها، قابلیت‌های جدید، سرزمین‌های جدید، لباس، اسلحه و بسیاری موارد دیگر را به این مجموعه اضافه کرده است. لازم به ذکر است که این بازی طی 10 سال گذشته، فراز و نشیب‌های زیادی داشته است. به‌طوری که در زمان عرضه‌ی بسته‌ی الحاقی سوم آن یعنی «خشم لیچ‌کینگ» (Warth of the Lich King) رکورد کاربران آنلاین این بازی از مرز 12 میلیون نفر هم گذشت، اما پس از عرضه‌ی بسته‌ی الحاقی Mist of Pandaria، این رقم به‌طور چشمگیری کاهش یافت.

حالا به‌تازگی و در نمایشگاه Gamescom، که بعد از E3، بزرگ‌ترین رویداد‌ بازی‌های رایانه‌ای و ویدیویی به‌حساب می‌آید، شرکت بلیزارد، از بسته‌ی الحاقی ششم این بازی با نام «لژیون» (Legion) رسما رونمایی کرد. خط داستان لژیون، به بسته‌ی الحاقی دوم عرضه‌شده یعنی «جنگ‌های سوزان» (Burning Crusade) بسیار نزدیک است. Illidan Stromage یکی از قهرمانان اصلی داستان که سال‌هاست در زندان به سر می‌برد، توسط پدر تمام Warlock های جهان یعنی Gul’Dan، از زندان آزاد شده و به سیاره‌ی Azeroth حمله می‌کند. در بسته‌ی ششم، در کنار اضافه شدن سرزمین‌، لباس و صلاح‌های جدید، یک کلاس دیگر هم با نام «شکارچیان شیطان» (Demon Hunters) به بازی اضافه‌شده است. همچنین حداکثر درجه‌ی (Level) شخصیت‌های آنلاین بازی از 100 به 110 افزایش پیدا کرده است. به نظر می‌رسد که بلیزارد با عرضه‌ی این بسته‌، قصد برگرداندن کاربران قدیمی خود به دنیای World of Warcraft را دارد. چرا که داستان لژیون، بخشی از اتفاق‌های جنگ‌های سوزان را به شکلی دیگر روایت می‌کند.


بلیزارد زمان دقیق عرضه‌ی این بسته‌ی الحاقی را مشخص نکرده است، اما گفته که تا پایان امسال نسخه‌ی بتای Legion را در دسترس بازی‌کننده‌ها قرار خواهد داد.

سافت استور

مشاهده همه ی 1 نظر
سینا "نماینده آسیاتک"

180 پست
sina2525
sina2525
سینا "نماینده آسیاتک" : آیا مایلید با آسیاتک همکاری کنید؟و در آمد کسب کنید؟

""""در صورت تمایل به همکاری تو خصوصی بهم جواب بدین"""""

+

جشنواره طرح عید فطر تا عید غدیر آسیاتک
اینترنت با
| سرعت 4 مگ | یکساله |10 گیگ حجم |34000 تومان |