گروه آرپا تلکام -شرکت آرپاارتباطات پارسینا
گروه آرپا تلکام -شرکت آرپاارتباطات پارسینا

احتراماً به استحضار می رساند که به جهت کسب اطلاعات بیشتر،

 لینک
احتراماً به استحضار می رساند که به جهت کسب اطلاعات بیشتر،

احتراماً به استحضار می رساند که به جهت کسب اطلاعات بیشتر، از مدیران محترم مجموعه، خواهشمند است که از پرتال سازمانی شرکت آرپاارتباطات، بازدید به عمل آورند.

www.arpatelecom.com

www.arpatelecom.ir

info@arpatelecom.com

 

 تیم اجرایی FO شبکه فیبرنوری شرکت در کنار تیم Copper شبکه مسی متشکل از مهندسین و تکنسین هایی است که به مدت یک دهه در پروژه هایی همچون پروژه های ذیل سابقه حضور دارند و اکنون در کنار یکدیگر با راهبری مدیران ارشد شرکت که از دانش آموختگان برترین دانشگاههای صنعتی کشور چون دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی (مدیرعامل) و دانشگاه علم و صنعت می باشند، تیم اجرایی FO شبکه فیبرنوری گروه آرپا ارتباطات را شکل داده اند.

مشارکت در  پروژه های Backbone، فیبردریایی به جهت تبادل ترافیک اطلاعاتی Deck های نفتی با لینک های مجهز به فناوری DWDM و پناسیل برقراری ارتباط با نرخ بسیار بالا(ترابیت)،  فیبر خاکی از طریق متد میکروترنچ ، تکنیک میکروداکت های دسته ای و داکت های گرد فیبرنوری بر پایه روش حفاری مینی ترنچینگ و میکروترنچینگ (کانال های کوچک و کانال های خطی) و فیبرنوری هوایی به صورت خود نگهدارنده و F8 ،روی دکل ها،زیر کابلهای برق ،دیواری ، تونلی و به همراه تامین کلیه یراق آلات شامل بسط ،دم خوکی ، مشتی و ... .

انواع فیوژن در شرایط مختلف آب و هوایی ،تست OTDR انواع کابل فیبر نوری به استاندارد های مطرح ۱۳۱۰-۱۵۵۰ با دستگاه نویز. شناسایی و رفع خرابی انواع خطوط  فیبر نوری ، کابل کشی شبکه و فیبرنوری و Coax

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید