گردان سایبری خیبر
عاشقعاشق
گردان سایبری خیبر

قلب راکتور اراک با کلید از کار افتاد این


این روزها رو به یاد داشته باشید ، درست در حوالی همین روز ها قلب راکتور اراک قرار است از تپش بایستد هرچند از آغاز دولت یازدهم سیستم های هسته ای ایران دچار مرگ مغزی شد اما همچنان امید ها برقرار بود تا اینکه کلید داسی شکل بعضی آقایان شاه رگ این بدن هسته ای را زد و تپش قلب راکتور هسته ای با بتن متوقف شد !

قطعا این روز ها در تاریخ ثبت خواهد شد ، و مردم آینده خواهند دید که نتیجه ی اعتماد ملت به غرب و غرب زدگان چه نتیجه ای خواهد داشت ، نه سانتریفیوژی چرخید نه چرخ زندگی مردم ، ، چرخ ها که چه عرض کنیم کاملا زیر پای ارابه سوار های بالا دستی خورد شد !

تضادی از خالی و پر به وجود آمده است ، همانند آنکه سفره ی مردم خالی و قلب راکتور پر از بتن و این یعنی باطن همان شعار های خوش رنگ و زبان بعضی ها..!،

یادی کنیم از شهدای هسته ای که خون دادند اما حق مسلم کشور و مردم شان را به بیگانه ندادند و عزت و غیرت و اقتدار را سرمشق کار خود کردند ، هرچند این روزها حال و هوای شرمندگی ما در محضر آن سبک بالان عاشق مایه ی تاسف مان شده است ،اما خب چاره ای نیست ،

وقتی هوای انقلاب به سمت عده ای نوزیده و هنوز معنی الفبای غیرت را نمیدادند نمیشود انتظار داشت بتوانند قطار انقلاب را درست هدایت کنند !

پ.ن : خیلی ها میگویند برجام دروازه نفوذ است ،اما ما میگوییم برجام نتیجه نفوذ است ، توجه کردید چهار سال قبل برای از بین بردن مصطفی، نیروهای آموزش دیده از اسراییل وارد کشور شدند و بعد ترور او کسی پیام تبریک نداد اما امروز بعد از بین رفتن نتیجه تلاش های مصطفی و همکارانش، خیلی ها پیام تبریک می دهند ….

پ.ن : با عرض معذرت از محضر کاربران گرامی سایت خیبر بابت این مدتی که با بی نظمی پست گذاشته میشه در حال نقل و انتقالات اطلاعات سرور ها بودیم یه مقدار مشکلات بهمون غلبه کرده بود ان شالله که سریعا حل بشه !


برگرفته از : http://kheybar88.ir/?p=1370

مشاهده همه ی 3 نظر