گردان سایبری خیبر
عاشقعاشق
گردان سایبری خیبر

هر دم از این باغ بری میرسد نوبتی هم باشه حالا

هر دم از این باغ بری میرسد نوبتی هم باشه حالا نوبت انتقاد از حجاب تاسف بار مردان زمانه هستش ، این چند ماه اخیر حتما شما هم بار ها تو مجامع عمومی و … دیدید که افرادی بصورت نمادین ریش های بلندی رو وسیله زینت خودشون کردند، و به نحوی هم میشه گفت اسم مد روز رو روش گذاشتن !

از هنرمندان گرفته تا قشر عادی جامعه مثل یه ویروس واگیر دار این حرکت نمادین رو تثبیت کردند ، بی ریشه هایی که با ریش بیرون میان و با ریشه هایی که برای حفظ آبروی خود از گذاشتن ریش شرعی اجتناب میکنند ، که مبادا مردم فکر کنند ما هم مسیر این افراد مدرنیزه هستیم !

چند هفته پیش یه گروه از بچه های پایگاه فرهنگی خیبر رو دیدم که دست جمعی رفته بودن و ریش خودشون رو زده بودند ،جویای دلیل که شدم فهمیدم این دوستان با صفای ما قصد صفا دادن به سر و صورت نداشتن ، تو جمع ها از بس بهشون تیکه و کنایه بار شده بنده خدا ها تاب تحمل نداشتن و رفتن ختم ریش رو خوندن !

واقعا باید تاسف خورد به حال این افراد بی ذوق و بی فکر که با تقلید گرایی و افکار پریشان حرکت هایی رو انجام میدن که باعث ضربه خوردن به دیگران میشه ، پسری که تا دیروز تو کار های فاسد و … … بود امروز اومده برای هم رنگ جماعت نادان مد شدن ریش بلند گذاشته فقط برای تزیین ظاهرش و مقاصد دیگه !

اون موقع مردم ظاهر بین ما هم که عقلشون به چشمشونه فقط تونستن با یه کبریت قضاوت تر و خشک رو باهم بسوزونند و ریش دار های با ریشه رو با این ریش دار ها بی ریشه یکی بدونند ! خدا ان شالله عاقبت بخیرشون کنه !

پ.ن : هوای بچه حزب اللهی ها رو داشته باشید هر دم دارند با یه بهانه ای ترور شخصیت میشند ! این چند روز ما هم از عوارض این حرکت ناپسند دور نبودیم و حرف هایی رو شنیدیم …!


برگرفته از : http://kheybar88.ir/?p=1442

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید