دکتر مهشید رفتاری
گرفتارگرفتار
دکتر مهشید رفتاری

انواع میکروپیگمنتیشن:1-میکروپیگمنتیشن ابرواخیراً پرکردن ابرو به صورت تاتو سنتی از طرف

انواع میکروپیگمنتیشن:

1-میکروپیگمنتیشن ابرو

اخیراً پرکردن ابرو به صورت تاتو سنتی از طرف آکادمی میکروپیگمنتیشن آمریکا کاملا رد شده است. اما در روش هاشور ابرو یا همان میکروپیگمنتیشن در دومرحله این کار انجام میشود:

در مرحله اول مناطقی که مو دارد به هیچ عنوان کاشت نمی شود و فقط مناطقی که خالی هستند هاشور زده می شود.

در مرحله دوم که به فاصله یکماه از نوبت اول هاشور ابرو است لایه دوم رنگ اضافه می شود و مناطق باقیمانده پر می شود.

میکروپیگمنتیشن دکتر رفتاری

2-میکروپیگمنتیشن چشم

در این روش ظرف یکساعت وقت شما می توانید سایه های پر کننده ای بین مژگانتان داشته باشید و کم نما بودن مژه های شما بر طرف شود و یا با ایجاد یک حاشیه ساده مانند بین مژه ها به آنها زیبایی طبیعی بدهید .در تاتو پزشکی چشم، خط چشم رد شده و فقط توصیه به تقویت رنگ در پایه مژه ها می گردد.

میکروپیگمنتیشن چشم

3 - میکروپیگمنتیشن سر


یکی از کاربردهای میکروپیگمنتیشن, کار بر روی قسمت های خالی سر خانم ها و آقایان می باشد. آقایانی که فرد مناسبی جهت کاشت مو نیستند و به دلیل بیماری های پوستی دچار ریزش مو شده اند و نمیتوان برای آن ها کاشت مو را انجام داد (مواردی مانند ریزش سکه ای یا آلوپسی آره آتا و ...) و یا کسانی که به مرور زمان موهایشان در قسمت های کف سر و شقیقه ها کم پشت می شود و یا جای شکستگی و بخیه دارند را می توان از طریق روش میکروپیگمنتیشن اصلاح کرد در مورد خانم ها در قسمت هایی از سر که فرق مو خالی شده است و یا در شقیقه ها که موها کم پشت شده اند می توان از این تکنیک کمک گرفت و این قسمت های خالی را پوشاند.


از این روش همچنین در جهت پرکردن جای زخم(اسکار) سوختگی یا بخیه ، خصوصا برای از بین بردن جای بخیه در عمل کاشت موی FUT استفاده میشود

مشاهده همه ی 4 نظر
amir ali

6 پست
amir11sh
amir11sh
amir ali : ای من قربون میکروکریپریمیشن همون که اون بالا نوشته برم، مهشید بابایی،،
amir ali

6 پست
amir11sh
amir11sh
amir ali : هی این یعنی چی؟واسه مهشید پر رو بازی در بیاری از صحنه روزگار محوت میکنم؟ نگی نگفتی