صنایع پی وی سی ایران
صنایع پی وی سی ایران

تولید در و پنجره معمولا از مواد اولیه چوبی، آلومینیومی و pvc صورت می گیرد

 لینک

تولید در و پنجره معمولا از مواد اولیه چوبی، آلومینیومی و pvc صورت می گیرد. اگر معیار انتخاب عایق کاری باشد چوب گزینه مناسبی نبوده و تقاضا برای این ماده در تولید در و پنجره پایین است. از سوی دیگر آلومینیوم دوام بالایی دارد ولی ارزش عایق این محصول پایین بوده و از لحاظ اقتصادی، هزینه بالایی دارد.

پنجره یو پی وی سی عایقی منلسب

با بررسی های انجام شده محبوب ترین این مواد پی وی سی است زیرا علاوه بر عمر طولانی نیاز به تعمیر نگهداری نداشته، دوام بالایی دارد، طراحی های متنوع با رنگ های مختلف داشته و نسبت به چوب و آلومینیوم هزینه کمتری دارد و برجسته ترین نکته عایق مناسبی در برابر گرما، سرما و گرد و خاک می باشد.

  پیش از این تناقضاتی در مورد مواد تولید پی وی سی وجود داشت. با این حال، تحقیقات علمی نشان پی وی سی ماده است که به توسعه پایدار  از طریق روش های مدرن تولید و استاندارد های بازیافت کمک می کند. این امر به ویژه برای تولید پروفیل در و پنجره پی وی سی مصداق دارد.

پروفیل یو پی وی سی با دوام و عمر بال پالا و سازگار با محیط زیست

اطلاعات مهم در مورد پی وی سی در صنعت در و پنجره:

1-    تنها 4 درصد از ذخایر گازی و بنزین جهان در تولید پلاستیک مصرف می شود، و تنها 1٪ از این رقم برای پی وی سی استفاده می شود. 40 درصد از گاز و بنزین ذخیره شده جهان از دخیره انرژی و حرارت ساختمان ها می باشد.

2-    43 در صد از مواد تشکیل دهنده پی وی سی کلر به دست آمده از سنگ نمک و نفت خام می باشد که مهمترین ترکیب پی وی سی نیز هست.

3-    پنجره های پی وی سی از نظر سازگاری با محیط زیست در تعادل بوده و تجزیه و تحلیل ها نشان می دهند که این سازگاری با محیط زیست در بالاترین کلاس قرار دارد.

4-    پنجره های جدید u-pvc  بیش از 50سال عمر داشته و سرویس ارائه می دهند.

5-    تولید پی وی سی تعهدات خاصی در مورد مسائل زیست محیطی و فرایند های تولید پایدار دارند.

6-     مواد پی وی سی پنجره ها، تا هفت بار می توانند بازیافت شوند و گرانول های پی وی سی برای تولید پنجره را تامین کنند.

پروفیل یو پی وی سی با دوام و عمر بال پالا و سازگار با محیط زیست

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید