تور کیش - تورجو
خوشحالخوشحال
تور کیش - تورجو

چرا به شنزن سفر کنیم! برای سفر به شنزن برنامه ریزی می

چرا به شنزن سفر کنیم!
دیدنی های شنزن

 

برای سفر به شنزن برنامه ریزی می کنید؟ شنزن که به پنگچنگ هم معروف است، در جنوب استان گوانگدونگ قرار دارد.. این شهر با رودخانه شنزن در جنوب از هنگ کنگ جدا می شود.. به همین دلیل شنزن به حیاط خلوت هنگ کنگ هم معروف می باشد.. شنزن شهری مدرن است که در مقایسه با سایر شهرهای بزرگ چین، مناظر طبیعی زیادی ندارد ولی جاذبه های گردشگری شنزن ارزش بازدید را دارد..چرا به شنزن سفر کنیم!

 

روستای فرهنگی قبیله چینی

این روستا واقع در غرب چین در شنزن، در استان گوانگدونگ در سال 1991 افتتاح شد.. این روستا 158000 کیلومتر مربع می باشد و شبیه موزه ای ملی است.. فستیوال های مختلف زیادی در این منطقه تفریحی به شکل باشکوهی برگزار می شود..

روستای فرهنگی قبیله چینی

دره هپی شنزن

هپی ولی یکی از معروف ترین پارک های تفریحی شنزن، با مساحتی حدود 350000 کیلومتر مربع می باشد.. این پارک شامل پارک کارتونی، اسپنیش پلازا، کوهستانی، شهر معدن طلا، پارک جنگلی شانگری لا، سواحل سانشاین و پارک ابی مایا می باشد..

هپی ولی شنزن

 

دریاچه افسانه ای بوتانیکال گاردن

دریاچه بوتانیکال گاردن در شرق شهر شنزن قرار دارد.. کوه وونتونگ در غرب این دریاچه بلندترین ارتفاعات منطقه شنزن می باشد و باغهای اینجا به مروارید سبز شنزن معروف است.. علاقمندان به مناظر طبیعی عاشق کشف باغ های سرسبز اطراف این دریاچه افسانه ای می شوند..

دریاچه بوتانیکال گاردن شنزن

 

سواحل دامیشا و شیامیشا

دامیشا و شیومیشا دو تا از بهترین تفریحگاه های ساحلی شنزن به شمار می روند.. دو ساحل در منطقه یانتیان که فقط چند کیلومتر با یکدیگر فاصله دارند.. کشف منطقه شیومیشا خیلی جالب و هیجان انگیز است و انواع تفریحات ساحلی برای گردشگران فراهم است..

سواحل دامیشا و شیامیشا

 

پارک سافاری شنزن

پارک سافاری شنزن یکی از زیباترین دیدنی های چین در حاشیه دریاچه شیلی شنزن می باشد که مناظر زیبا حدود 1200000 متر مربع مساحت دارد.. اینجا هم باغ وحش دارد و هم باغ پرندگان که در محیطی طبیعی و دنج نگهداری می شوند..

پارک سافاری شنزن

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید