تور کیش - تورجو
خوشحالخوشحال
تور کیش - تورجو

5 جاذبه دیدنی آلانیاآلانیا به دلیل مناظر سربز و جاذبه های

 لینک

5 جاذبه دیدنی آلانیا

آلانیا به دلیل مناظر سربز و جاذبه های تاریخی یکی از محبوب ترین مراکز گردشگری در تور ترکیه به شمار می رود.. برای تعطیلات سری به این شهر زیبا بزنید و تعطیلاتی فراموش نشدنی رقم بزنید.. 5 جاذبه دیدنی آلانیا را در اینجا معرفی می کنیم..

1.ساحل کلوپاترا

ساحل کلوپاترا یکی از محبوب ترین سواحل آلانیا، از قلعه آلانیا تا انتهای جاده ساحلی امتداد دارد.. این ساحل با شن های طلایی دارای تخت و چتر برای رفاه مسافرین می باشد.. قیمت ها منصفانه است.. حدود 10 دقیقه تا تفریحگاه های ساحلی ادامه دارد.. رستوران های این ساحل غذاهای بین المللی سرو می کنند..

ساحل کلوپاترا در آلانیا

2.غار داملاتاس

غار داملاتاس واقع در ابتدای ساحل کلوپاترا قرار دارد که در لغت به معنای چکنده می باشد.. این غار از تعداد زیادی طاقدیس تشکیل شده.. این غار ویژگی درمانی برای کسانی دارد که با مشکلات تنفسی روبرو هستند..

غار داملاتاس در آلانیا

3.قلعه آلانیا

قلعه آلانیا واقع در بالاترین قسمت شبه جزیره سنگی در نزدیکی ساحل می باشد.. دیوارهای قلعه با تمام شبه جزیره احاطه شده.. از داخل قلعه می توان تمام منطقه را دید.. یادتان باشد با خود دوربین به همراه داشته باشید و عکسهای به یاد ماندنی از بالای شهر آلانیا بگیرید..

قلعه آلانیا

4.برج قرمز

برج قرمز واقع در نزدیکی بندر شهر آلانیا با معماری هشت ضلعی، یکی از محبوب ترین دیدنی های آلانیا می باشد.. این بنا یک راه پله طولانی دارد.. رستورانهای زیادی در اطراف برج قرار دارد.. اگر به تاریخ علاقمندید، برج قرمز هم ارزان و هم بهترین گزینه برای گردشگران تور آلانیا می باشد..

برج قرمز آلانیا

5.رودخانه دیم کی

دیم کی واقع در میان کوه های آلانیا حدود 30 دقیقه تا مرکز شهر فاصله دارد.. یک مکان فوق العاده خنک و دنج برای استراحت کردن که طرفداران زیادی در میان گردشران دارد.. در اینجا می توانید از طبیعت لذت ببرید.. کوه نوردی، پیاده روی و قایق سواری یکی از تفریحات محبوب در این منطقه به شمار می رود..

رودخانه دیم کی در آلانیا

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید