حبیب(مدیر کل سایت بزرگ دریکساز)
حبیب(مدیر کل سایت بزرگ دریکساز)

در این مطلب به معرفی رپرتاژ آگهی و چند توصیه برای

 لینک

در این مطلب به معرفی رپرتاژ آگهی و چند توصیه برای ساختن رپورتاژ آگهی می پردازیم
رپورتاژ آگهی یا Advertorial یکی از قدیمی‌ترین شیوه‌های بازاریابی محتوا برای کسب و کارها و نیز یکی از روش‌های سنتی کسب درآمد برای رسانه‌ها محسوب می‌شود.

معمولاً رپورتاژ آگهی در قالب یک گزارش (Report) تهیه و تنظیم می‌شود و در ظاهر اصول گزارش نویسی توصیفی یا گزارش نویسی تحلیلی در آن رعایت می‌شود. با این حال، از آنجا که یک سازمان یا فرد یا کسب و کار، برای انتشار این گزارش هزینه پرداخت می‌کند، گزارش به شکلی تنظیم می‌شود که اهداف و منافع سفارش دهنده رپورتاژ آگهی را تامین کند.

بنابراین شاید بتوان گفت رپورتاژ آگهی، شکل هوشمندانه‌تر و اثرگذارتری از آگهی است که معمولاً صاحب رسانه می‌کوشد در آن، کسب درآمد از طریق نشر گزارش را پنهان یا انکار کند.

البته طی دهه‌های اخیر که مخاطبان آگاه‌تر و هوشمند‌تر شده‌اند، به سادگی نمی‌توان ماهیت رپورتاژ آگهی را پنهان کرد. به همین علت، معمولاً صاحبان رسانه تلویحاً یا تصریحاً سعی می‌کنند این پیام را منتقل کنند که اگر چه برای رپورتاژ آگهی پول می‌گیرند، اما می‌کوشند در آن مطالب خلاف واقع وجود نداشته باشد.

شاید شما هم روزنامه‌ها یا برنامه‌های رادیو – تلویزیونی یا سایت‌هایی را بشناسید که صرفاً به عنوان عرضه‌ی کننده‌ی رپورتاژ آگهی پذیرفته شده و شناخته می‌شوند.

اگرچه نمی‌توان تاریخ دقیقی را برای انتشار نخستین رپورتاژ آگهی مشخص کرد، اما حداقل می‌دانیم که واژه‌ی Advertorial حدود هفت دهه قدمت دارد.

این واژه از ترکیب Editorial به معنای سرمقاله و Advertisementبه معنای آگهی و تبلیغ تشکیل شده است.
رپرتاژ آگهی بهترین شیوه برای گرفتن بک لینک قوی و دائمی
بک لینک گرفتن در شیوه رپرتاژ آگهی
در رپرتاژ آگهی شما یک مقاله مرتبط با موضوع سایت و فعالیت خود می نویسید و آن را در سایت هایی مانند دریکساز به عنوان رپرتاژ آگهی قرار می دهید
بنابراین لین سایت شما بصورت فالو و مستقیم در یک صفحه مرتبط با سایت و فعالیت شما قرار می گیرد که از نظر موتورهای جستجویی مانند گوگل بسیار حائز اهمیت است
بنابراین بهترین شیوه بک لینک گرفتن بصورت رپورتاژ آگهی است
اگر میخواهید برند سازی کنید:
اگر شما کالا یا محصولی دارید که می خواهید آن را برند سازی کنید بهتر است تا طوری مقاله خود را منتشر کنید که به سختی بتوان تبلیغاتی بودن آن را تشخیص داد
روزانه ده ها هزار وبلاگ نویس در حال کپی کردن مطالب مفید از سایت ها و وبلاگ ها هستند اگر این مقاله شما زیاد جنبه تبلیغاتی داشته باشد و جذابیتی نداشته باشد احتمال انکه در سایت ها و وبلاگها کپی شود کمتر و کمتر می شود
برای سفارش رپرتاژ آگهی در سه سایت پربیننده گروه دریکساز اینجا را کلیک کنید
http://deriksaz.com/article.aspx?p_...%DA%A9

مشاهده همه ی 1 نظر
saba7
تهران
16 پست
saba7_n
saba7_n
saba7 : عرض سلام و ادب

وقت بخیر

چنانچه نیازمند دریافت پکیج های رپورتاژ انبوه هستید با ما در ارتباط باشید...


درج آگهی شما در 100 سایت درج آگهی امثال دیوار و ایستگاه و شیپور و...
+
درج آگهی شما در 100 وبلاگ
+
درج آگهی شما در 22 سایت
=
مجموعا 170 هزارتومان

این پکیج ها علاوه بر تبلیغات و بهبود روند فروش محصولات مجازی و حقیقی شما،باعث لینک سازی و تقویت رتبه شما در الکسا و جایگاه شما در گوگل میشود..

ارائه گزارش کار بصورت کامل

فقط 170 هزار تومان به مدت محدود

جهت سفارش یا دریافت لینک سایت ها با ما در ارتباط باشید

تلگرام :

09218583779
@sajjadgholipour

تماس:
09107588129
09102833382


فروش لایک و فالوور و ویو انبوه اینستاگرام با قیمت فوق العاده ارزان

* سفارشات سئو ,طراحی سایت,لینک سازی انبوه بااخذ قرارداد رسمی پذیرفته میشود*