هر روز!
هر روز!

چهره وحشتناک پدری بخاطر پسرش +تصاویر : چهره وحشتناک پدری

چهره وحشتناک پدری بخاطر پسرش +تصاویر : چهره وحشتناک پدری

چهره وحشتناک پدری بخاطر پسرش +تصاویر
: چهره وحشتناک پدری بخاطر پسرش +تصاویر
 
به گزارش وحشتناک ترین پدر دنیا را میتوانید در ادامه ی این مطلب ببینید ! عشق پدر و فرزندی باعث شد یک پدر تن به عحیب ترین روش ابراز علاقه به فرزندش بدهد ! به گزارش یک پدر حجوان که بسیار عاشق فرزندش است  تنها به خاطر علاقه کودک 3 ساله اش دست به کار عجیبی زد 

به گزارش : به گزارش این پدر 37 ساله به خاطر علاقه ی کودک 3 ساله اش به یک شخصیت کارتونی فیلم های تخیلی ، خود را با انجام عمل های جراحی وحشتناک و عجیب به شکل این موجود تخیلی وحشتناک دراورد تا فرزندش به او بیشتر علاقه مند شود !!

به گزارش محبت پدری این بار به عجیب ترین شکل ممکن بین یک پدر و فرزند خود را نشان داده است.به گزارش ؛ عشق هنری 37 ساله به پسرش در نوع خود عجیب و غریب ترین علاقه ای است که تا حالا به گوشتان خورده است. گویا فرزند 3 ساله او عاشق یکی از شخصیت های فیلم های تخیلی به نام مارول است.

 
علاقه ای که تبدیل به هدفی برای این پدر شد تا با صرف مبلغ کلانی در حدود30هزار یورو و با انجام چندین عمل جراحی دردناک از جمله برداشتن قسمتی از بینی، قراردادن تکه های مختلفی فلزی در پیشانی، تتوی رنگی صورت و تغییر در مردمک چشم تا آنجا که می تواند خود را به این شخصیت شبیه کند.


 
حالا درست است که سایر بچه ها از ظاهر ترسناک هنری وحشت می کنند اما پسرک از بودن با همچین پدری همیشه حس خوبی دارد، حسی که باید دید در گذر زمان همچنان باقی خواهد ماند یا تنها علاقه ای بچه گانه و موقتی بوده است.
 
 
 
مطالب مرتبط:
 
جراحی عجیب مردی روی زبانش + عکس
 
عکس هایی از آداب عجیب شیطان پرستان (18-)
 
این پسر وحشتناک پسر شیطان است (عکس)

مشاهده همه ی 1 نظر