هر روز!
هر روز!

مدل مانتو روپوش مدرسه : چند مدل مانتو.مدرسه مانتو مدرسه

مدل مانتو روپوش مدرسه 
 : چند مدل مانتو.مدرسه
 مانتو مدرسه

مدل مانتو روپوش مدرسه
: چند مدل مانتو.مدرسه مانتو مدرسه انواع مدل لباس دبستان دخترانه عکس مانتو انتخاب مانتو باید با هماهنگی مدیر مدرسه باشد فاقد هماهنگی با اولیاء مدرسه روپوش و مانتو نخرید چرا که معمولا لباس مدرسه باید یکدست باشد.” رفته رفته داره مهر ماه می رسه و بچه ها آماده ی رفتن به  مدرسه هستند . کسایی که بچه درند معمولا الان کیف و کفش و کتاب و دفتر برای مدرسه خریدند و آماده ی بازگشایی مدارس هستند تا مهر ماه برسه و بچه ها سراغ درس و مشق بروند .
به گزارش : اما می ماند روپوش و مانتو برای دختر بچه ها روپوش مدرسه معمولا توسط مدیر مدرسه تعیین می شود و باید رنگ و طرح یکسانی داشته باشد پس نباید قبل از هماهنگی با مدیر مدرسه مانتو خرید .معمولا مدیر مدرسه با یک خیاط قرار داد می بندد و الگو و طرح مورد نظر را به ایشان اعلام می کند سپس دانش آموزان را برای تهیه روپوش مدرسه و اندازه گیری به خیاطی ایشان می فرستد.
امروز تصمیم گرفتم چند مدل مانتو.مدرسه که در سالهای قبل استفاده شده را در مجله اینترنتی قمر قرار بدهم امیدوارم خوشتان بیاید.
انواع مانتو و روپوش مدرسه:
مدل مانتو.روپوش مدرسه : مدل مانتو.روپوش مدرسه
: مدل مانتو.روپوش مدرسه
 
برای تمام بچه های ایران زمین آرزوی سلامتی و شادابی دارم .راستی در خرید کیف و دفتر سعی کنید لوازمی را بخرید که شخصیت های ایرانی رویش نقش بسته باشد . اگر نبود حداقل طوری انتخاب کنید که روی بچه ها تاثیر منفی نداشته باشد .
نوشته های مرتبط:

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید