هر روز!
هر روز!

چرا باید چای سبز بنوشیم؟ فواید و مزایای نوشیدن چای

چرا باید چای سبز بنوشیم؟ فواید و مزایای نوشیدن چای

چرا باید چای سبز بنوشیم؟
فواید و مزایای نوشیدن چای سبز برای سلامت و زیبایی در سراسر دنیا شناخته شدست. این نوشیدنی داغ بسیار سالمه و فواید زیادی داره. چرا باید چای سبز بنوشیم؟ : چرا باید چای سبز بنوشیم؟ چرا باید چای سبز بنوشیم؟ ما به چند دلیلی که باید به خاطرشون چای سبز بنوشین اشاره میکنیم:
: چرا باید چای سبز بنوشیم؟
به گزارش : ضد پیری در چای سبز ماده ای به نام کاتچین (catechin) وجود داره که به طور قابل توجهی قابلیت بدن ما رو برای مبارزه با اثرات رادیکال های آزاد بالا میبره. رادیکال های آزاد علت اصلی پیری در ما هستن، و میتونن به ما آسیب زده و سلول های بدن رو پیر کنن.
مراقبت از دهان چای سبز منبع طبیعی فلورایده، و ترکیب این مورد با فواید آنتی باکتریال این چای باعث میشه که دندان ها قوی شده و از پوسیدگی و بوی بد دهان پیشگیری بشه.
پوست چای سبز و عصاره اش برای پیشگیری و درمان تعدادی از بیماری های پوستی مورد استفاده قرار میگیره، از جمله سرطان پوست. استفاده از عصاره چای سبز باعث محافظت بیشتر در برار اشعه ای مضر آفتاب میشه. بسیاری از فواید چای سبز ممکنه بعد از ماه ها یا سال ها بعد از نوشیدنش مشخص بشه. این چای سموم رو از بدن بیرون کرده باعث درخشش و پاکی پوست صورت میشه. به کاهش وزن کمک میکنه چندین مطالعه نشون دادن که چای سبز باعث کمک به ما در کاهش وزن میشه. اگه میخواین کمی لاغر بشین یا شکمتون رو کوچک تر کنین کافیه که چای سبز رو هم وارد رژیم غذاییتون کنین. / novinzi.com

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید