هر روز!
هر روز!

» قطعی برق در خنداب نداریم/جایگزینی تیرهای شکسته برق در هفته

» قطعی برق در خنداب نداریم/جایگزینی تیرهای شکسته برق در هفته

» قطعی برق در خنداب نداریم/جایگزینی تیرهای شکسته برق در هفته آینده
به گزارش به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از پایگاه خبری نسیم خنداب، چند روز گذشته بارش شدید برف در شهرستان خنداب باعث بروز مشکلاتی از قبیل مسدود شدن جاده های روستایی قطع برق و آب، شکستن شاخه درختان و افتادن بیش از ۱۲ تیر برق شد.
به گزارش :  ندیمی، مسئول هواشناسی شهرستان خنداب در خصوص بارش های اخیر شهرستان خنداب گفت: در ۲۵ بهمن ماه ارتفاع بارش برف در شهرستان خنداب ۳۰ سانتی متر و ارتفاع حاصل از ذوب برف به ۴۷/۵ سانتی متر رسید، که در ۱۰ سال گذشته در شهرستان خنداب بی سابقه بود، بیشترین بارش نیز مربوط به شهر خنداب و روستای قینرجه است.
وی افزود: کل بارش های شهرستان خنداب از فصل پاییز تا کنون به  ۱۹۴/۶ میلی متر می رسد، و در چند روز آینده شاهد وزش باد و کولاک در نواحی کوهستانی خواهیم بود.
این بارش ها موجب قطع برق ۷۰ درصد از نواحی شهرستان خنداب و آسیب دیدن تجهیزات برق شد، اما اکیپ‌های عملیاتی توزیع برق از همان ساعات نخست بارش برف مشغول فعالیت و برطرف‌سازی مشکلات و وصل برق شدند.
رضا فرهادی، مدیر توزیع برق شهرستان خنداب، در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری نسیم خنداب، گفت: طی بارش هایی که چند روز گذشته در شهرستان خنداب رخ داد، ارتفاع برف تقریبا به ۴۵ میلی متر رسید، اما همکاران ما طی ۲۴ ساعت به مشکل قطع برق در شهرستان رسیدگی کردند.
فرهادی اظهار کرد: خوشبختانه کل شبکه برق شهرستان دچار مشکل نشد و این مشکل فقط مربوط به بخشی از شهرستان بود، که به علت حجم سنگین برف شاهد شکستگی تیر برق و قطع برق در بخشی از نواحی شهرستان بودیم.
وی افزود: شبکه برق شهرستان به گونه ای طراحی شده که با بروز هر حادثه ای بتوان در اسرع وقت به مشکل قطع برق رسیدگی کرد به همین علت با وجود شکستن نزدیک به ۱۲ تیر برق در مسیر میلاجرد به شهرستان خنداب به سرعت به مشکل قطع برق در شهرستان رسیدگی شد.
مدیر توزیع برق شهرستان خنداب گفت: در جلسه ای که با پیمانکار این پروژه داشتیم، مقرر شد تا هر چه سریعتر به این مشکل رسیدگی شود، ولی به علت قرار گرفتن این تیر برق ها در زمین های کشاورزی حتی با مجهزترین وسایل هم امکان کندن چاله و نصب تیر برق وجود ندارد.
در پایان خاطرنشان کرد: در هفته آینده به این مشکل رسیدگی شده و این مسئله را حل خواهیم کرد.
 بعد از بروز این مشکلات کمیته مدیریت بحران جهت حل مشکلات در شهرستان خنداب، تشکیل و از مسئولین درخواست شد با هماهنگی بیشتر نسبت رفع مشکلات بوجود آمده اقدام تا مردم بتواند با سهولت در محورهای مواصلاتی تردد و از امکانات خدماتی برخوردار شوند.
قبل از بروز حوادث باید هماهنگی و پیشگیری های لازم در خصوص خطرات احتمالی حوادث انجام شود، تا ضمن کاهش خسارت ها از بروز نارضایتی مردم نیز جلوگیری شود.
» قطعی برق در خنداب نداریم/جایگزینی تیرهای شکسته برق در هفته آینده : » قطعی برق در خنداب نداریم/جایگزینی تیرهای شکسته برق در هفته آینده
: » قطعی برق در خنداب نداریم/جایگزینی تیرهای شکسته برق در هفته آینده 

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید