بهترین زندگی
بهترین زندگی

زنان نسبت به آقایان باید بیشتر بخوابند خانم ها نسبت

زنان نسبت به آقایان باید بیشتر بخوابند
خانم ها نسبت به آقایان نیاز بیشتری به خوابیدن دارند آن ها به استراحت بیشتری نسبت به اقایان احتیاج دارند و باید بیشتر بخوابند.

خواب در زنان
محققان دانشگاه لافبراری در انگلیس تایید کردند که خانم ها برای اینکه بتوانند عملکردی طبیعی داشته باشند بیشتر از مردها نیاز به خوابیدن دارند ( سلام خوابالوها! )

اما دلیلش شاید زیاد برای آقایان خوشایند نباشد:
مغز خانم ها در طول روز بیشتر از آقایان کار می کند، و این یعنی برای دوباره انرژی گرفتن به زمان بیشتری نیاز دارند. بله بر اساس این تحقیقات مغز خانم ها پیچیده تر است (همانطور که خودشان هستند!) و می توانند روی چندین کار با هم تمرکز داشته باشند (یک خانم در حال رانندگی درباره مهمانی دیشب صحبت می کند و در همان لحظه به کفش های یک عابر که از رنگش خوشش آمده نیز دقت دارد، البته از شیرینی که می خورد هم نباید گذشت!) و در عین حال نسبت به موقعیت های مختلف انعطاف و پاسخی مناسب داشته باشند. فقط مشکل اینجاست که کمبود خواب تهدید بزرگی برای سلامتی شان به حساب می آید و متاسفانه بیشتر خانم ها کم می خوابند.

راه حل چیست؟
هر وقت خسته هستید به رختخواب بروید و هر زمان که کاملا استراحت کردید بیرون بیایید.

نی‌نی‌بان جدیدترین و بهترین مطالب خود را در تلگرام و از طریق سه کانال «راهنمای بارداری»، «زندگی با کودک» و «سلامت زنان» در اختیار شما قرار می‌دهد.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید