بررسی خودرو
بررسی خودرو

سانگ یانگ رکستون جدید سال آتی می آید خودروساز

سانگ یانگ رکستون جدید سال آتی می آید 
 خودروساز

سانگ یانگ رکستون جدید سال آتی می آید
خودروساز کره‌ای سانگ یانگ اعلام کرد که در حال آماده سازی مدلی جدید از سانگ یانگ "رکستون" است که در سال آینده معرفی شده و از همان سال هم برنامه تولید و عرضه آن انجام خواهد شد.
این اطلاعات مستقیماً از سوی مدیرعامل کمپانی سانگ یانگ، یعنی "جان سیک چوی" بدست آمده که در آن آقای چوی به تولید مدل جدید سانگ یانگ رکستون اشاره داشته و اعلام کرده است که طیف وسیعی از بروزرسانی‌ها و سیستم‌ها را بر روی آن در نظر گرفته است.
سانگ یانگ رکستون انتظار می‌رود پس از معرفی در سال 2017 میلادی، به همراه یک موتور توربوشارژر بنزینی 2 لیتری از خانوداه موتورهای GDi عرضه شود که از تکنولوژی پاشش مستقیم سوخت در سیلندرها سود می‌برد و می‌تواند قدرتی مطلوب در کنار مصرف سوخت بسیار پایین تولید کند.
براساس جزییات بدست آمده، مدل جدید سانگ یانگ رکستون قرار است در اواسط سال 2017 میلادی معرفی شود و سپس یک ماه پس از معرفی، کارهای تولید و عرضه آن انجام شود تا بازار 2017 از وجود سانگ یانگ رکستون بی نصیب نماند.
مدیرعامل سانگ یانگ کره همچنین اضافه کرد که طراحی شاسی بلند جدید رکستون کاملا جدید خواهد بود و در کنار چهره‌ای با طراوت و امروزی، تکنولوژی‌های بروزی هم خواهد داشت که هم از طرفی سطح کیفی این شاسی بلند را بالا می‌برد و هم از طرف دیگر سانگ یانگ رکستون را تبدیل به خودرویی مجلل‌تر می‌کند که قطعا قیمتی بالاتر از مدل فعلی خواهد داشت.
چشم انداز تولید سانگ یانگ 2017 برای بازارهای اروپایی و آسیایی نیز حداقل 200 هزار دستگاه در سال خواهد بود که حدود 100 هزار دستگاه بیشتر از آن چیزی است که رکستون فعلی در سال 2015 میلادی تولید شده و عرضه شده است، ولی قطعاً با روی کار آمدن مدلی جدید از رکستون که حال و هوای خودروهای جدید و چهره‌ای بروزتر داشته باشد، می‌تواند سانگ یانگ را به سقف تولید رویایی 200 هزار دستگاه در سال هم برساند.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید