مسیر سبز
مسیر سبز

حضور با اقتدار اصلاح طلبان در انتخابات نماينده كاشمر گفت:

حضور با اقتدار اصلاح طلبان در انتخابات 
 نماينده كاشمر گفت:

حضور با اقتدار اصلاح طلبان در انتخابات
نماينده كاشمر گفت: اصلاح‌طلبان براي شركت در انتخابات منتظر اظهار نظر ‌برخي آقايان نبودند و از آنجايي كه شركت در انتخابات حق اصلاح‌طلبان است بنابراين از اين حق خود تمام استفاده را مي‌كنند.

محمدرضا خباز اظهار داشت: اصلاح‌طلبان بر خلاف آرزوي برخي كه آرزوي مرگ اصلاح‌طلبان را دارند با اقتدار در انتخابات شركت مي‌كنند و افرادي هم كه سياست و يا بازي سياسي را نمي‌شناسند و روحيه انحصارطلبي و يا خودخواهي در وجودشان است نيز بايد بدانند كه آرزوي مرگ اصلاح‌طلبان هرگز برايشان محقق نخواهد شد.

خباز همچنين با تاكيد بر اينكه در عرصه بين المللي حضور اصلاح‌طلبان در انتخابات نشانه دموكراسي حاكم در كشور است، گفت: نبايد به گونه‌اي رفتار كنيم كه رقيب با حركت‌هاي غيراخلاقي از عرصه خارج شود چراكه چنين كاري غير ممكن است و شايد براي كوتاه مدت رقيب از صحنه خارج شود ولي براي بلند مدت امكان‌پذير نيست.

اين نماينده مجلس هشتم افزود: در جلسه‌اي كه سه ماه پيش اصلاح‌طلبان داشتند به اين نتيجه رسيدند كه با شرايط برابر و سالم در انتخاباتي بي‌حاشيه شركت كنند از اين رو اصلاح‌طلبان قبل از اينكه برخي در خصوص حضور آنها اظهار نظر كنند تصميم‌شان را براي شركت در انتخابات گرفته بودند.

وي ادامه داد: البته دعوت اصلاح‌طلبان براي شركت در انتخابات از سوي برخي نيز از يك نگاه ديگر قابل تقدير است اما اين بدان معنا نيست كه اصلاح‌طلبان به فكر شركت در انتخابات نبوده‌اند. اصلاح‌طلبان خودشان بهتر از هر كسي مي‌دانند كه چرا و يا تحت چه شرايطي بايد در انتخابات حضور پيدا كنند.

منبع: ایلنا
باز نشر: مجله اینترنتی Bartarinha.ir

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید