بررسی خودرو
بررسی خودرو

بی ام و i8 های خاص در ابوظبی کمپانی

بی ام و i8 های خاص در ابوظبی 
 کمپانی

بی ام و i8 های خاص در ابوظبی
کمپانی ابوظبی موتورز که یک نمایندگی فروش ویژه‌ی بی ام و در امارات متحده‌ی عربی است اقدام به نمایش نسخه‌های خاصی از خودروی هیبریدی i8 در این شهر کرده است. این کمپانی بی ام و i8 را در نه رنگ خاص سفارشی به مشتریان خود عرضه می‌کند که در سایر نمایندگی های فروش بی ام و عرضه نمیشوند.

بی ام و i8شش عدد از این خودروها در تصاویری که در پیست فرمول یک یاس مارینای دبی گرفته شده اند به نمایش درآمده اند که هر کدام از آنها نسخه ای منحصر به فرد بوده و زیبایی های مختص به خود را دارند. این رنگ ها با نام های Twilight Purple، lava green، lava red، ldvd orange، austin yellow و Sunglow Yellow شناخته می شوند.

بی ام و i8آرنو هوسلمان مدیر این نمایندگی فروش در مورد این خودروها گفته است: "این رنگ های خاص توسط بهترین کمپانی های رنگ آلمان تولید شده اند و از با کیفیت ترین مواد در ساخت آنها بهره گیری شده است. ما اطمینان داریم که این رنگ های جدید توجه مشتریان هوشمند ما را به خود جلب خواهند کرد."

بی ام و i8کمپانی ابوظبی موتورز همچنین بی ام و i8 را به همراه قطعاتی از تیونر AC اشنیتزر نیز عرضه می‌کند. این قطعات شامل اسپویلر جلوی فیبر کربنی، رکاب جانبی ویژه، باله ی عقب ثابت فیبر کربنی و رینگ‌های پنج پر ستاره ای شکل ویژه هستند.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید