مسیر سبز
مسیر سبز

حمايت عجیب الکس فرگوسن از ونگر آرسنال با شکست

حمايت عجیب الکس فرگوسن از ونگر 
 آرسنال با شکست

حمايت عجیب الکس فرگوسن از ونگر
 آرسنال با شکست مقابل منچستریونایتد از 3 بازی در لیگ برتر امسال تنها یک امتیاز گرفته ولی سر الکس فرگوسن، مربی منچستر یونایتد پس از پیروزی 8 بر 2 مقابل آرسنال از مربی حریف دفاع کرد: «هنگامی که با آرسنال بازی دارید انتظار دیداری بسیار دشوار را باید داشته باشید. اما ببینید آرسنال چه وضعی داشت؛ آنها بسیار تضعیف شده بودند.
 
 اما باید کارمان را انجام می‌دادیم و در اکثر دقایق بازی این‌طور بود، اما چند بار هم شد که حواسمان پرت شد و آرسنال موقعیت‌هایی به دست آورد. آنها در خط حمله هنوز کیفیت خوبی داشتند.در نهایت بسیار راضی هستیم که این عملکرد راداشتیم و این امتیازات را گرفتیم.»
 
 بسیاری از منتقدان عملکرد آرسن ونگر را زیر سوال می‌برند و می‌پرسند او چرا بازیکنی را جانشین سسک فابرگاس و سمیر نصری نساخته است. فرگوسن می‌گوید: «این انتقادات از او منصفانه نیست. ببینید او در این مدت بسیار طولانی برای آرسنال چه کرده است.
 
 او فلسفه‌اش را حفظ کرده و سبک فوتبالش را نیز؛ او بازیکنانی بسیار جذاب و رویایی به آرسنال بخشیده است.
 
 او همیشه فروش‌های خوبی داشته و کمک کرده آرسنال به پول خوبی برسد. شاید مردم این چیزها را فراموش کرده باشند چون در دنیای بسیار بدبینانه‌ای به سر می‌بریم و هنگامی که چند بازی را می‌بازید ناگهان کارشناسان بیرون می‌آیند و درباره شما قضاوت می‌کنند.
 
 در سال‌های گذشته دیده‌ایم که چطور در ابتدای فصل مربیان را اخراج می‌کنند. این منصفانه نیست.»

منبع : ورزش3
باز نشر: مجله اینترنتی Bartarinha.ir

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید