بررسی خودرو
بررسی خودرو

آیا ولوو XC90 به خوبی یک رنجروور است؟ ولوو

آیا ولوو XC90 به خوبی یک رنجروور است؟ 
 ولوو

آیا ولوو XC90 به خوبی یک رنجروور است؟
ولوو یکی از بهترین خودروسازان است و به خصوص از سال ۲۰۱۰ که مدیریت آن به دست جیلی افتاد رویکردی آینده نگرانه تر را بخود گرفته است. در طی این شش سال چینی ها به خوبی توانسته اند این برند سوئدی را ارتقا داده و به یک برند لوکس تبدیل کنند.
یک مثال برای این قضیه مدل XC90 است که دیکر تبدیل به رقیبی جدی در تمامی زمینه ها برای بی ام و X5 و مرسدس بنز M کلاس شده است.
طراحی زیبا، تکنولوژی بالا، کیفیت ساخت بالا و راحتی این خودرو سبب شده تا یک گزینه‌ی خوب برای مشتریان به شمار آید. بالاترین مدل XC90 با نام T8 یک مدل هیبریدی پلاگین است که مجهز به یک موتور ۲ لیتری ۴ سیلندر است که هم از توربوشارژر و هم از سوپرشارژر بهره مند است. این موتور بنزینی در تریکب با دو موتور برقی می‌توانند مجموعا 407 اسب بخار قدرت را تولید کنند و ضمنا این خودرو توانایی حرکت در حالت تمام برقی را تا مسافت 48 کیلومتر دارد.
شتاب صفر تا صد کیلومتر این شاسی بلند بزرگ و لوکس 5.3 ثانیه است که برای یک خودرو ۷ نفره عدد بدی نیستو اما باید دید آیا این خودرو ارزش آن را دارد تا به جای رنجروور آن را خرید؟ برای یافتن پاسخ این سوال تماشای ویدئوی زیر را که برایتان آپلود کرده است توصیه می کنیم.برای ارسال اولین نظر کلیک کنید