مسیر سبز
مسیر سبز

افشای جزییات جدید از فیلم پسر قذافی رسانه ها تصاویر

افشای جزییات جدید از فیلم پسر قذافی 
 رسانه ها تصاویر

افشای جزییات جدید از فیلم پسر قذافی
رسانه ها تصاویر ویدئویی از سیف الاسلام منتشر کرده اند که در آن به راحتی و آسودگی خیال با انقلابیون شهر الزنتان گفتگو و خاطراتی از گذشته تعریف می کرد.

 شبکه خبری العربیه، فیلمی جدید از حضور سیف الاسلام در جمع انقلابیون لیبی منتشر کرد که وی را در وضعیت به مراتب بهتری از زمان بازداشتش نشان می داد.پسر قذافی در این فیلم جدید به روابط خود با "عبدالکریم بلحاج" رئیس شورای نظامی لیبی اشاره کرده است. فرمانده ای که در ماههای اخیر از اصلی ترین مقامات نظامی ارشد مخالف رژیم قذافی به شمار می رفت.

در فیلم جدید منتشر شده از پسر قذافی وی به راحتی و آسودگی خیال درباره وقایع گذشته سخن می گفت و به اذعان مجری شبکه العربیه با وجود گذشت تنها یک ماه از مرگ پدر و برادرش (معتصم) هیچ نشانی از ناراحتی در چهره اش دیده نمی شد.

در این تصاویر یکی از انقلابیون لیبی که به صورت خیلی دوستانه ای کنار پسر قذافی نشسته بودند به وی متذکر شد که نگران نباشد و وی می تواند در زمان محاکمه وکیل موردنظرش را انتخاب کند.

تاکنون جزئیات بیشتری از اظهارات جدید سیف الاسلام قذافی در این فیلم ویدئویی منتشر نشده است. پسر قذافی اخیرا در عملیات صورت گرفته از سوی انقلابیون شهر الزنتان دستگیر شد و مقرر است در آینده محاکمه شود.

منبع: مهر باز نشر: مجله اینترنتی Bartarinha.ir

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید