هر روز!
هر روز!

بهترین زمان خرید لوازم اصلی منزل بهترین زمان خرید لوازم

بهترین زمان خرید لوازم اصلی منزل
بهترین زمان خرید لوازم اصلی منزل
بهترین زمان خرید لوازم اصلی منزل : بهترین زمان خرید لوازم اصلی منزل
: بهترین زمان خرید لوازم اصلی منزل
به گزارش : بهترین زمان خرید لوازم اصلی منزل
چه موقع از سال بهترین زمان ممکن برای خرید لوازم اصلی منزل است؟
اختصاصی بیست ستون:
می‌گویند اگر در موقع نیاز خرید کنید، هیچ‌وقت از خرید خود راضی نخواهید بود. به‌عنوان دلیل برای صحت این گفته، همیشه در فصل تعطیلات قیمت بلیت وسایل نقلیه و رزرو هتل در بالاترین حد خود قرا دارد. ولی اگر شش ماه قبل از آغاز تعطیلات اقدام به مهیاکردن مقدمات سفر نمایید، زمان کافی برای انتخاب درست و اجتناب از صرف هزینه‌ی اضافه خواهید داشت. این شرایط کاملاً در مورد خرید لوازم اصلی منزل نیز مصداق دارد و همیشه در مقاطع مشخصی از سال می‌توانید با صرف کمترین هزینه، بهترین مدل‌های لوازم اصلی منزل مانند ماشین لباسشویی و ظرف‌شویی، یخچال‌فریزر و وسایل پخت‌وپز را خریداری نمایید. در این مقاله به بررسی بهترین زمان ممکن برای خرید لوازم اصلی منزل و همین‌طور راهکارهای برای خرید در مواقع اضطراری می‌پردازیم.
وقتی پای لوازم اصلی منزل در میان باشد بیشتر افراد ترجیح می‌دهند تا زمانی که عمر لوازم‌خانگی به آخر نرسیده است از آن‌ها استفاده کنند. با توجه به آنچه گفته شد این اقدام زیاد درست به نظر نمی‌رسد چراکه از کار افتادن ناگهانی لوازم ضروری شما را در تنگنا قرار داده و مجبور می‌کند تا به ‌سرعت اقدام به خرید لوازم منزل جدید نمایید و دیگر امکان بررسی بازار و صبر کردن برای زمان مناسب خرید را نخواهید داشت.
 برای جلوگیری از این مسئله بهتر است برآوردی تقریبی از عمر مفید لوازم اصلی منزل خود داشته باشید و با یک ‌فاصله‌ی زمانی مناسب تا پایان آن، شروع به بررسی بازار لوازم ‌خانگی کرده و به‌موقع اقلام مورد نیاز را خریداری کنید. معمولاً شرکت‌های سازنده کار را برای شما آسان کرده و عمر تقریبی لوازم منزل را برآورد می‌کنند و به اشکال مختلف در دسترس شما می‌گذارند. راه‌های دیگری نیاز برای آگاهی از زمان تقریبی از کار افتادن لوازم اصلی منزل وجود دارد به‌ عنوان ‌مثال وقتی یخچال‌فریزر قدیمی شما با سروصدای زیاد کار می‌کند و به ‌اندازه‌ی قبل سرد نمی‌شود، وقت آن است که به فکر پیدا کردن جایگزین مناسب برای آن باشید.
از طرف دیگر با توجه به روند رو به رشد تکنولوژی و بهبود ویژگی‌های صرفه‌جویی در مصرف انرژی گاهی نیاز نیست تا از کار افتادن لوازم اصلی منزل صبر کنید. ممکن است خرید یک لباسشویی نو با برچسب انرژی A و بدون نیاز به مصرف آب زیاد و مجهز به حس‌گر رطوبت‌سنج برای خشک‌کن، بسیار به‌صرفه‌تر از ادامه‌ی استفاده از مدل قدیمی و پرمصرف باشد.
برای اطلاع بیشتر در مورد خرید فوری وسائل منزل مقاله "راهکارهای خرید فوری لوازم منزل در صورت لزوم" را مطالعه نمایید.
بهترین زمان برای خرید لوازم منزل جدید به‌طورکلی قیمت لوازم اصلی منزل به ‌استثنای تجهیزات برودتی بر اساس یک زمان‌بندی مشخص تغییر می‌کند که به شرح زیر است.
شما همیشه می‌توانید با یک جستجوی سریع، یک یا چند حراج آنلاین با قیمت‌های مناسب پیدا کنید. برای خرید آنلاین هر کالایی از جمله لوازم ‌خانگی هیچ نوع محدودیت زمانی وجود ندارد و همیشه هر چه و به هر قیمتی که بخواهید در اینترنت پیدا می‌شود.
 بهترین زمان خرید لوازم برودتی:  بهترین زمان برای خرید این‌گونه لوازم زمستان است به خصوص در بهمن‌ماه. در تابستان تقاضا برای لوازم برودتی به حداکثر ممکن می‌رسد و به طبع آن قیمت این لوازم نیز افزایش می‌یابد. برای سرویس لوازم برودتی نیز بهتر است در زمان‌های مشخصی اقدام کنید. در دو ماه آخر زمستان هزینه سرویس و تعمیر این‌گونه وسایل کاهش پیدا می‌کند و بالعکس در تابستان نه تنها هزینه بیشتری دارد بلکه باید مدت زیادی نیز در انتظار رسیدن نوبت بمانید.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید