هر روز!
هر روز!

توت فرنگی تزئینی با پارچه : آموزش ساخت توت فرنگی

توت فرنگی تزئینی با پارچه 
 : آموزش ساخت توت فرنگی

توت فرنگی تزئینی با پارچه
: آموزش ساخت توت فرنگی تزئینی
به گزارش : امروز با یک هنر نوین برای تزئین منزل در خدمت شما هستم امیدوارم با درست کردن این توت فرنگی خوشرنگ پارچه ای محیط خود را زیباتر کنید .
توت فرنگی میوه خوشرنگی که خیلی از ما به خاطر رنگ و شکلش دوستش داریم امروز در مجله اینترنتی قمر با آموزش قدم به قدم ساخت توت فرنگی تزئینی در خدمت شما هستم .مراحل کار بسیار ساده است و با دنبال کردن تصاویر قادر خواهید بود در زمان کمی این میوه تزئینی را بسازید .خوب توت فرنگی تزئینی ما به شکل زیر خواهد بود ! امروز یک شعار به افتخار دوستان قمری ام روی تصویر اضافه کردم !
توت فرنگی تزئینی با پارچه : توت فرنگی تزئینی با پارچه
: توت فرنگی تزئینی با پارچه
 
الگوی کار به شکل زیر است ابتدا الگو را روی کاغذ رسم کنید و قسمت های اضافه را قیچی کنید .سپس با قرار دادن الگو روی پارچه قرمز قسمتی را به شکل الگو از پارچه قیچی کنید و قسمت سبز رنگ را هم از پارچه سبز استفاده کنید.در این مرحله می توانید تعداد زیادی از این پارچه ها برش بزنید ولی پیشنهاد می کنم اول یکی درست کنید بعد که قلق کار دستتان آمد می توانید تعداد زیادی توت فرنگی تزیینی بسازید و در تزئینات خانه ی خود از آنها استفاده کنید .
 
 

مرحله دوم : در این مرحله پارچه بریده شده را به شکل قیف درآورده و کناره ها را ازطرف داخل بدوزید و داخلش پشم یا پنبه پر کنید و در در نهایت سر الگو را هم به شکل زیر بدوزید.

مرحله سوم: نوبت دون دون های روی توت فرنگی است ! تصویر گویاست !مراحل کار را طبق تصاویر دنبال کنید !

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید