هر روز!
هر روز!

در فصل پاییز موهایتان را تیره کنید در فصل پاییز

در فصل پاییز موهایتان را تیره کنید در فصل پاییز

در فصل پاییز موهایتان را تیره کنید
در فصل پاییز موهایتان را تیره کنید
در فصل پاییز موهایتان را تیره کنید : در فصل پاییز موهایتان را تیره کنید
: در فصل پاییز موهایتان را تیره کنید
به گزارش : توصیه هایی برای مراقبت از مو در فصل پاییز
اختصاصی:  
در هر فصلی باید به مراقبت از موهایتان توجه کنید و در هر فصل با توجه به شرایط آب و هوایی مراقبت های خاصی را در نظر بگیرید . در فصل پاییز برای مراقبت از موهایتان باید به چند نکته توجه داشته باشید ...
فصل پاییز ممکن است خطر بزرگی برای سلامت موهایتان باشد زیرا تغییرات آب و هوایی می تواند رنگ و بافت مو را به هم بریزد . در ادامه به شما می گوییم که چه کارهایی را انجام دهید تا موهایتان در فصل پاییز هم شاداب به نظر برسد .
با تغییر فصل رطوبت موهایتان را بیشتر کنید
حتما می دانید در فصل پاییز و با سرد شدن هوا پوست تان خشک می شود و این مساله درباره موهایتان هم صدق می کند . با تغییر فصل از تابستان به پاییز باید به فکر ماسکی برای موهایتان باشید و نرم کننده و شامپوی تان را تغییر دهید تا موهای تان با تغییر آب و هوا وفق داده شود . باید به دنبال مواد مرطوب کننده باشید تا در این فصل رطوبت موهایتان حفظ شود .
در فصل پاییز از ترکیبات طبیعی برای موهایتان استفاده کنید
می توانید با استفاده از ترکیبات طبیعی جلوی خشک شدن و شکستگی موهایتان را بگیرید . متخصصان پوست و مو نیز این راه حل را توصیه می کنند زیرا مواد مواد شیمیایی و الکلی روغن موهایتان را از بین نمی برند . پس پیشنهاد می کنیم برای مرطوب کردن موهایتان از مواد طبیعی و ماسک ویژه روغن درمانی کراتین استفاده کنید .
بهتر است در این فصل موهایتان را تیره کنید
با تیره کردن موهایتان سبب می شوید تا مو در مقابل تغییرات آب و هوا در فصل پاییز مقاوم تر شود .
در فصل پاییز از حجم دهنده ها استفاده کنید
با سرد شدن هوا و تغییرات آب و هوا رطوبت موهایتان کمتر می شود و باعث لختی موها می شود . باری تقویت ریشه موهایتان از تقویت کننده و اسپری حجم دهنده استفاده کنید تا کمک خوبی به بهتر شدن موهایتان در این فصل کنید .
برای مراقبت از موهایتان از شامپوی پاک کننده استفاده کنید
در این فصل سرتان را سم زدایی کنید . برای این منظور در هر دو هفته یک بار از شامپوی پاک کننده استفاده کنید. البته شامپوی پاک کننده برای موهای رنگ شده مناسب نیستند و رنگ مو را از بین می برند. پس توصیه می کنیم از شامپوی پاک کننده برای موهای رنگ نشده استفاده کنید.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید