هر روز!
هر روز!

رایج ترین اشتباهات سلامتی رایج ترین اشتباهات سلامتی : رایج

رایج ترین اشتباهات سلامتی
رایج ترین اشتباهات سلامتی : رایج ترین اشتباهات سلامتی دانش به اصطلاح عمومی در وضعیت تقارن همانند دندان مرغ نادر است. با مرور تصویر بزرگ‌تر زندگی، ما دوست داریم چیز ناقابلی که ما را به گذشته می‌برد را فراموش و رها کنیم، متأسفانه آن چیز ناقابل سلامتی ما است. شاید آن در مورد زمانی است که ما غوطه‌ور شده‌ایم و عرق آن چیز کوچک را کشیده‌ایم!

به گزارش شما تماشا شده‌اید! اسکن شده، خوب اگر این گونه بوده چه کسی این کار را انجام داده است؟ خوب اگر شما با این موافق هستید پاسخ اینجا است. آیا تا به حال شده، هنگامی که شما در راهرو سوپر مارکت سبد چرخ دار خود را می‌راندید و به دنبال نوشیدنی دلخواه خود بودید از گوشه‌ی چشم هاله‌ی کنجکاوی کسی که به انتخاب شما می‌نگرد و به سبد شما نگاهی می‌اندازد را احساس کنید؟ یا آیا تا به حال شده وقتی که در رژیم بودید و در حال گاز زدن یک لقمه از کلوچه مایونزی خود بودید یک نگاه سریع و گذرا را از همکار خود احساس کنید؟ یا هنگامی که دنیا را با وضعیت‌های باتلاقی در بیشترین فعالیت‌های اتفاق افتاده به روز رسانی می‌کنید، (اینجا به چالاکی نیاز ندارید مگر نه؟) و چراغ‌ها را در ساعت 3 صبح خاموش می‌کنید . . . آیا احساس نمی‌کنید که وقتی در حال آماده شدن برای خزیدن به رختخواب خود هستید کسی شما را می‌نگرد؟ بله، شما ممکن است یک جفت چشم دعوت نکرده داشته باشید که بر هر حرکتی که شما انجام می‌دهید اخم ‌کنند. نه، آن چشم‌های سیاه دپارتمان جاسوسی نیست که شما را تعقیب می‌کنند؛ آنها دکترها هستند – متخصصان در رشته‌های خود. در لفظ ثانویه، دکترها در واقع جاسوسان هستند؛ آنان در مورد سلامتی ما جاسوسی می‌کنند و بیشتر آن را نزد خود دارند تا آن تونل مسدود را حفظ کنند در حالی که آنها ما را جاسوسی می‌کنند تا عناوین فرد را تحت عنوان سلامتی خوب که ما می‌شناسیم انجام دهیم اما ما زوج‌ها را انجام می‌دهیم. و این جایی است که ما ملحق می‌شویم تا اشتباهات ناراحت کننده را مرتکب شویم. روش‌های ناسالم : تیک، تیک، پله‌ها را بالا می‌روید، مگر نه؟
: رایج ترین اشتباهات سلامتی
به گزارش شما تماشا شده‌اید! اسکن شده، خوب اگر این گونه بوده چه کسی این کار را انجام داده است؟ خوب اگر شما با این موافق هستید پاسخ اینجا است. آیا تا به حال شده، هنگامی که شما در راهرو سوپر مارکت سبد چرخ دار خود را می‌راندید و به دنبال نوشیدنی دلخواه خود بودید از گوشه‌ی چشم هاله‌ی کنجکاوی کسی که به انتخاب شما می‌نگرد و به سبد شما نگاهی می‌اندازد را احساس کنید؟ یا آیا تا به حال شده وقتی که در رژیم بودید و در حال گاز زدن یک لقمه از کلوچه مایونزی خود بودید یک نگاه سریع و گذرا را از همکار خود احساس کنید؟ یا هنگامی که دنیا را با وضعیت‌های باتلاقی در بیشترین فعالیت‌های اتفاق افتاده به روز رسانی می‌کنید، (اینجا به چالاکی نیاز ندارید مگر نه؟) و چراغ‌ها را در ساعت 3 صبح خاموش می‌کنید . . . آیا احساس نمی‌کنید که وقتی در حال آماده شدن برای خزیدن به رختخواب خود هستید کسی شما را می‌نگرد؟ بله، شما ممکن است یک جفت چشم دعوت نکرده داشته باشید که بر هر حرکتی که شما انجام می‌دهید اخم ‌کنند. نه، آن چشم‌های سیاه دپارتمان جاسوسی نیست که شما را تعقیب می‌کنند؛ آنها دکترها هستند – متخصصان در رشته‌های خود. در لفظ ثانویه، دکترها در واقع جاسوسان هستند؛ آنان در مورد سلامتی ما جاسوسی می‌کنند و بیشتر آن را نزد خود دارند تا آن تونل مسدود را حفظ کنند در حالی که آنها ما را جاسوسی می‌کنند تا عناوین فرد را تحت عنوان سلامتی خوب که ما می‌شناسیم انجام دهیم اما ما زوج‌ها را انجام می‌دهیم. و این جایی است که ما ملحق می‌شویم تا اشتباهات ناراحت کننده را مرتکب شویم.
روش‌های ناسالم :
تیک، تیک، پله‌ها را بالا می‌روید، مگر نه؟
می‌بینید هر بار که چشم من به کسی می‌افتد که منتظر آسانسور برای بردن او به طبقه‌ی سوم یا دوم است یاد قسمت معروف از ماداگاسکار می‌افتم: من دوست دارم آن را حرکت دهم، آن را حرکت دهم. من دوست دارم آن را حرکت دهم، حرکت دهم. من دوست دارم . . . . آن را حرکت بده! مطمئناً شما می‌توانید پله‌ها را پایین بروید. در بیشتر اوقات فرد می‌تواند سریع‌تر برسد؛ شما می‌توانید به طبقه 2 برسید حتی قبل از این که آسانسور به طبقه 3 برسد. عقل سالم یک تأیید همگانی است. آن می‌گوید که این کار ضربان قلب شما را به خوبی افزایش می‌دهد و علاوه بر این یک جلسه‌ی ورزشی رایگان است. به طور خلاصه سلامتی قلب پیروز می‌شود. اگر شما مریض هستید از آسانسور استفاده کنید در غیر این صورت مگر این که دوست داشته باشید وقت خود را هدر دهید و یا سوار شدن بر آسانسور برای شما خیلی جالب باشد . . . من فکر می‌کنم که بهتر است آن را همان جا رها کنم!
ضعیف؟ خود را سرزنش می‌کنید.
کمبود خواب تا ابد بر سلامتی شما تأثیر می‌گذارد. هر کس می‌تواند برای شما ناخوشایند باشد. شما ممکن است یک روح بی‌گناه را سرزنش کنید و ندانید که چرا در بار اول آن کار را انجام دادید. قطعاً خواب نقش مهمی در تلاش کردن در زندگی دارد. خواب کمتر از 8 ساعت نشانه‌ی خوبی نیست – برای شما و کسانی که مجبورند کج خلقی‌های شما را وقتی که چشم بسته‌ی کافی‌ای نداشته‌اید، تحمل کنند. هم چنین کمبود خواب ممکن است من

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید