زندگی دیجیتال
زندگی دیجیتال

کمیک سریال "بریکینگ بد" را به زبان فارسی بخوانید

کمیک سریال "بریکینگ بد" را به زبان فارسی بخوانید

کمیک سریال "بریکینگ بد" را به زبان فارسی بخوانید
بریکینگ بد به گفته برخی، بهترین اتفاقی است که تا به حال در عرصه سریال های تلویزیونی افتاده است. برایان کرنستون با بازی در نقش والتر وایت، ضمن قرارگیری در لیست یازده کاراکتر خیالی تأثیرگذار سال 2013 در مجله تایم، نام این معلم شیمی سریال بریکینگ بد را در تاریخ جاودانه کرد. یک سال پس از اتمام سریال، به تازگی کمیک Breaking Bad:All Bad Things توسط پارس کمیک به زبان فارسی ترجمه شده که می توانید با خواندن آن، تجدید خاطرات خوبی با این سریال داشته باشید.
در ادامه مطلب، با همراه باشید.

وقایع این کمیک از ابتدای سریال تا انتهای فصل چهارم را شامل می شود و بنابر گفته سازنده، به زودی کمیک فصل پنجم آن نیز در کافه بازار عرضه خواهد شد. با ورود به اپلیکیشن، قابلیت هایی مثل زوم کردن و پخش موزیک متن سریال در حین خواندن کمیک برایتان فراهم شده، با این حال گزینه هایتان برای اعمال برخی تنظیمات محدودند. به طور مثال، گزینه ای برای انتخاب صفحه فراهم نشده یا نمی توانید کمیک را در حالت عمودی بخوانید.
با این وجود، تجربه خواندن کمیک این سریال محبوب به زبان فارسی خالی از لطف نیست. امیدواریم که در نسخه های بعدی، پیشرفت هایی را در زمینه رابط کاربری آن شاهد باشیم. کمیک "بریکینگ بد-تمام بدی ها" را می توانید از کافه بازار با قیمت 1000 تومان برای دستگاه های اندرویدی خود دریافت کنید.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید