زندگی دیجیتال
زندگی دیجیتال

ویدئوهای تبلیغاتی جدید گلکسی نوت ۴ به مناسبت شروع تعطیلات

ویدئوهای تبلیغاتی جدید گلکسی نوت ۴ به مناسبت شروع تعطیلات

ویدئوهای تبلیغاتی جدید گلکسی نوت ۴ به مناسبت شروع تعطیلات سال نوی میلادی [تماشا کنید]
با فرا رسیدن تعطیلات مرتبط به آغاز سال نوی میلادی و ایام خریدهای مرتبط به این تعطیلات شرکت های فعال در عرصه ی تکنولوژی تلاش می کنند تا با راه اندازی کمپین های گوناگون نظر افراد مختلف را به سمت محصولات خود جلب نمایند. سامسونگ نیز از این غافله عقب نمانده و همزمان با سایر رقبا مجموعه ای از ویدئوهای تبلیغاتی جدیدش را برای فبلت پرچمدارش یعنی نوت ۴ عرضه کرده است.
در ادامه با  همراه باشید.

در دو ویدئوی اخیر منتشر شده از جانب سامسونگ پسر بچه ی کوچکی به روایت مشکلات اعضای خانواده اش با تلفن های هوشمندشان می پردازد. وی در اولین ویدئو با زبانی کودکانه در رابطه با برادرش می گوید و اینکه همیشه به خاطر کاستی های تلفن همراهش عصبی و ناراحت بوده و سپس بیان می کند که چطور پس از تهیه نوت ۴ و قابلیت های بهینه ی آن اخلاقش تغییر کرده است.
در ویدئوی دوم همان پسر بچه ی ویدئوی اول از گرفتاری های پدرش به خاطر زود تمام شدن شارژ موبایلش می گوید و البته در نهایت می بینیم که چطور تمامی این مشکلات به وسیله ی فبلت گلکسی نوت ۴ خاتمه یافته اند.
[videojs mp4="http://cdn..com/Do-You-Note-My-Brother.mp4"]
[videojs mp4="http://cdn..com/Do-You-Note-My-Dad.mp4"]
علاوه بر دو ویدئوی بالا، سامسونگ ویدئوی تبلیغاتی دیگری با حضور کمدین معروف Reggie Watts منتشر کرده که تمرکز اصلیش بر روی نمایش دادن قابلیت های S pen است و در این ویدئو مشاهده می کنیم که چطور این قلم قابلیت های فوق العاده ای را به فبلت نوت ۴ می افزاید.
[videojs mp4="http://cdn..com/S-Penning-GALAXY-Note-4-with-Reggie-Watts.mp4"]

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید