زندگی دیجیتال
زندگی دیجیتال

ایسوس هدست گیمینگ چند منظوره Strix 2.5 را معرفی کرد

ایسوس هدست گیمینگ چند منظوره Strix 2.5 را معرفی کرد

ایسوس هدست گیمینگ چند منظوره Strix 2.5 را معرفی کرد
شرکت ایسوس همواره تمرکز ویژه ای بر محصولات مرتبط با بازی های کامپیوتری داشته و محصولات ویژه گیم این شرکت جایگاه ویژه ای در میان گیمرهای حرفه ای دارند. برای یک گیمر حرفه ای ابزار بازی پیشرفته حرف اول را می زند و یکی از مهمترین ابزارها برای یک بازیکن حرفه ای، هدست است.
هدست چندمنظوره Strix 2.0  یک ابزار استریو با قابلیت سازگاری با انواع کامپیوتر، سیستم مک، کنسول PlayStation 4، تلفن های هوشمند و تبلت ها به حساب می آید. Strix 2.0 از درایورهای 60 میلیمتری بزرگی ساخته شده است که از کیفیت صدای تاثیر گذاری برخوردار هستند. این هدست به همراه دو میکروفون پرقدرت ارائه شده است که به راحتی از بدنه هدست جدا میشوند و امکان گفتگوی با کیفیت صدای بالا و طبیعی را فراهم می نماید.
در ادامه با باشید.

Strix 2.0 را می توانید به راحتی جابجا کنید و حتی در سفر نیز با خود به همراه داشته باشید زیرا طراحی آن به صورتی است که به راحتی خم شده و قابل تغییر حالت به صورت افقی و مسطح است و بنابراین گیمرها میتوانند آن را در مسابقات و سفر بدون نگرانی از آسیب دیدگی به همراه داشته باشند.

Strix که برگرفته از کلمه‌ی جغد در فرهنگ روم و یونان باستان است، به عنوان برند جدید محصولات ایسوس در سری تجهیزات گیمینگ برگزیده شده است. Strix به معنای شنوایی تمام‌عیار، تیزبینی فوق‌العاده و توانایی بالا در کشف و شناسایی محیط است و به بازیکن این امکان را می‌دهد کوچکترین و ضعیف‌ترین حرکات محیطی را تشخیص داده و در برابر آنها واکنش مناسب را نشان دهد.
درایورهای 60 میلی متری بزرگ ایسوس کیفیت صدای بی نظیری را فراهم می کنند. گیمرها می توانند موقعیت دقیق، فرکانسهای مختلف و عمق صدا را به خوبی تشخیص دهند. Strix 2.0 تجربه بسیار متفاوتی را در کنار هوشیاری و دقت بالا برای گیمرها به ارمغان می آورد که می توانند صدای پا، جهت شلیک گلوله ها و سایر جزئیات محیط را تشخیص دهند تا در یک فضای رقابتی برتری خود را نسبت به رقبایشان در بازی به نمایش بگذارند.

این هدست از سیستم باس قدرتمندی برخوردار است که به خوبی صدای انفجارهای مهیب و سایر تکنیکهای صوتی را به صورت حقیقی به گوش گیمر میرساند. Strix 2.0 فضای صوتی گسترده ای را تدارک میبیند و اصوات متوسط و بلند را با کیفیت کریستالی بازسازی کرده و میزان نویز را به حداقل میرساند.
این هدست به همراه یک آداپتور Y شکل و یک کابل 1.5 متری باپورتهای مجزا برای هدفون و میکروفون ارائه شده است که با کامپیوترهای ویندوزی و مک سازگاری داشته باشد. به علاوه  کانکتور 3.5 میلیمتری این هدست به کاربران این امکان را میدهد که بتوانند هدست Strix 2.0 را به راحتی به تلفن هوشمند، تبلت و یا کنسول بازی PlayStation 4 متصل کنند.
هدست Strix 2.0 طراحی ویژه ای با دو میکروفون دارد که از انعطاف پذیری بالایی برای استفاده در منزل و یا سفر برخوردار است. میکروفون جداشونده برای برقراری ارتباط و گفتگو با هم تیمی ها بسیار مناسب است و کیفیت بالایی دارد. این میکروفون به راحتی از هدست جدا می شود و درصد شکستگی آن را از بین می برد.

Strix 2.0 به صورتی طراحی شده است که گوشی های آن به راحتی قابل خم شدن هستند و درون کیف قرار میگیرند. این قابلیت برای گیمرهایی که مدام برای مسابقات مختلف در سفر هستند بسیار مناسب خواهد بود.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید